23.12.2019

«Тест-драйв» банківських послуг для нових клієнтів СМБ

Близько 3 800 нових клієнтів — підприємців середнього та малого бізнесу — оцінили переваги обслуговування в UKRSIBBANK BNP Paribas Group завдяки акції «Тест-драйв», яка триває з 2 вересня 2019 року. Загалом з дня запуску і до 20 грудня учасниками акції стали 1477 представників СМБ та 2253 юридичних осіб.

«Це прекрасно, коли в сучасному світі, нам вдається не тільки переконатися в правильності свого вибору, а й мати можливість оцінити його по достоїнству. Саме цей постулат як ніколи важливий в ділових відносинах з фінансовими партнерами. І ми в свою чергу надаємо таку можливість своїм потенційним клієнтам — саме потестити надійність банку, відчути на смак перемогу та межі успіху можна завдяки умовам акції «Тест-драйв», — розповів Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

За умовами акції «Тест-драйв», банк пропонує новим клієнтам ринку середнього та малого бізнесу: як юридичним особам, так і фізичним особам — підприємцям, безкоштовне — до семи місяців щомісячне розрахункове обслуговування поточних рахунків тарифних планів «Економ» та «Підприємець», а також 6 місяців безкоштовного перерахування коштів за допомогою інтернет-банкінгу, в тому числі у інші банки.

Крім того, приємним «бонусом» акції «Тест-драйв» є додаткові +3% до базової ставки вкладу у гривнях «Активні гроші СМБ».

Деталі акції за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.163 сек. | SQL -580 | 33.44MB