20.08.2015

Тест-драйв Porsche і майстер-клас із гольфу для преміум-клієнтів УкрСиббанку

19 серпня на честь старту програми Premium на батьківщині УкрСиббанку в Харкові банк запросив преміум-клієнтів з усієї України на літній святковий коктейль.

В рамках заходу гості з Харкова, Києва, Сум, Кривого Рогу та Хмельницького взяли участь у майстер-класі з гольфу та тест-драйві автомобілів Porsche, які було організовано спільно з партнерами банку — гольф-клубом «Superior Golf & SPA Resort» і автосалоном «Порше Центр Харків».

Формат гольф-коктейлю обрано невипадково, адже один із найпрестижніших видів спорту ідеально підкреслює статус преміум-клієнта і дає можливість у неформальній атмосфері познайомитися з новим форматом обслуговування, який представив ринку УкрСиббанк.

У рамках преміум-обслуговування банк надає клієнтам пріоритетний сервіс і персонального менеджера у відділенні, можливість користування лаунж-зонами та кімнатами переговорів, виділену лінію в контакт-центрі, а також особливу продуктову лінійку, доповнену ексклюзивними сервісами, наприклад, цілодобовою юридичною консультацією.

Сьогодні вже близько сотні відділень УкрСиббанку в 25 українських містах працюють у форматі Premium.

Поділитися сторінкою:

| 1.362 сек. | SQL -569 | 33.03MB