28.09.2018

«Тест-драйв»: UKRSIBBANK надає виняткові умови для нових клієнтів-підприємців

До кінця 2018 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує новим клієнтам спробувати якість міжнародних стандартів обслуговування в успішному банку України з іноземним капіталом. Юридичним та фізичним особам — підприємцям сегменту середнього та малого бізнесу — надаються виняткові умови для того, щоб вперше стати клієнтом банку.

Приєднуйтесь до нас та протестуйте надійність співпраці з банком. Для комфортного обслуговування при відкритті поточного рахунку на тарифних планах «Економ» та «Підприємець» UKRSIBBANK створив вигідні умови. Протягом шести місяців з дати відкриття рахунку, банк надає безкоштовне щомісячне розрахункове обслуговування рахунків та можливість безкоштовного перерахунку усіх платежів за допомогою інтернет-банкингу StarAccess, в тому числі у інші банки.

Крім того, протягом 6 місяців додатково буде нараховуватись 3% в гривнях до базової ставки вкладу «Активні гроші СМБ».

Зазначимо, що UKRSIBBANK довіряють понад 2 млн клієнтів та більш ніж 169 тис компаній СМБ і 2,3 тис великих корпоративних компаній, у тому числі завдяки надійним акціонерам: UKRSIBBANK — це власність ЄБРР (40%) і Групи BNP Paribas (60%), що є однією з найбільших в світі.

UKRSIBBANK, як частина великої фінансової Групи, дотримується міжнародних стандартів обслуговування і створює кращі умови для розвитку економічно активного сегменту країни, комплексно супроводжуючи розвиток діяльності своїх клієнтів-підприємців. При цьому банк здійснює індивідуальний підхід, виступає експертом у веденні зовнішньоекономічної діяльності, забезпечує висококваліфікованою підтримкою експертів у кожному регіоні та надає компетентні консультації.

Поділитися сторінкою:

| 1.536 сек. | SQL -570 | 33.06MB