09.10.2018

Топ-менеджери UKRSIBBANK висадили акації та ялівці у Вінниці

Топ-менеджери UKRSIBBANK BNP Paribas Group на чолі з Головою Правління банку Філіпом Дюмелем за підтримки мерії міста висадили у Вінниці 5 акацій та 18 ялівців уздовж дороги та біля зупинки громадського транспорту недалеко від одного з офісів банку.

Топ-менеджери UKRSIBBANK — як частини Групи BNP Paribas, яка своєю діяльністю в усьому світі прагне протидіяти зміні клімату, та як активний учасник місцевої громади підтримали ідею висадити дерева та кущі у Вінниці.

До речі, висадка дерев банком вже стає гарною традицією. У вересні топ-менеджери банку висадили майже десяток дерев у столичному сквері «Самосад», підтримавши ідею місцевої громади перетворити справжній пустир на зелений сад. Ще раніше понад 100 наших співробітників висадили 300 дерев у 8 містах України.

Нагадаємо, що боротьба зі зміною клімату — це найвищий пріоритет для BNP Paribas як глобальної компанії, яка фінансує енергетичний сектор. Банк популяризує серед клієнтів та партнерів відновлювані джерела енергії, енергетичну ефективність, стійку мобільність та переваги «циркулярної» економіки. Також Група підтримує вчених та низку важливих досліджень, таких як екосистеми океанічних рифів, мікрофлора Антарктики, важливість лісової флори.

Поділитися сторінкою:

| 1.198 сек. | SQL -574 | 33.09MB