11.04.2016

Торгівля без кордонів: клієнти УкрСиббанку можуть заощаджувати на зовнішньоекономічній діяльності

З 1 квітня по 30 червня 2016 року УкрСиббанк BNP Paribas Group надає можливість новим клієнтам-представникам середнього та малого бізнесу, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю, заощадити на розрахунково-касовому обслуговуванні.

За умовами акції, у тарифному пакеті «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ» не тарифікуються щомісячне розрахункове обслуговування поточного рахунку та операції з купівлі та продажу іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України. За тарифним пакетом «Економ» безкоштовно надаються клієнтам відкриття та щомісячне обслуговування поточного рахунку. Крім того, всі нові клієнти СМБ можуть розраховувати на знижені відсотки за кредитами в доларах США та євро на розвиток бізнесу — від 3,9%. Не тарифікуються також низка послуг для бізнес-клієнтів: надання гарантії в іноземній валюті, випуск імпортного та авізування експортного акредитиву.

До того ж на всіх учасників акції чекатимуть подарунки — книги «Коментарі ІСС до правил ICC Incoterms 2010». А перші десять учасників зможуть взяти участь у Другому національному форумі з підтримки експорту, що відбудеться 27 і 28 квітня 2016 року.

Детальніше про умови акції можна дізнатися у персонального менеджера чи в Контакт-Центрі УкрСиббанку за номером 729 (безкоштовно з мобільного в межах України), а також за посиланням.

Поділитися сторінкою: