30.06.2016

Торгівля без кордонів: UKRSIBBANK сприяє розвитку зовнішньоекономічної діяльності середнього та малого бізнесу

З 1 липня по 31 серпня 2016 року UKRSIBBANK надає можливість новим клієнтам-представникам середнього та малого бізнесу розширювати міжнародні кордони та при цьому ще й заощаджувати на розрахунково-касовому обслуговуванні.

За умовами акції, в тарифному пакеті «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ» не тарифікуються щомісячне розрахункове обслуговування поточного рахунку та операції з купівлі й продажу іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України. За тарифним пакетом «Економ» клієнтам безкоштовно надаються відкриття та щомісячне обслуговування поточного рахунку. Крім того, всі нові клієнти СМБ можуть розраховувати на фінансування по знижених відсотках за кредитами в доларах США та євро на розвиток бізнесу — від 3,9%. Не тарифікується також низка послуг для бізнес-клієнтів: надання гарантії в іноземній валюті, випуск імпортного та авізування експортного акредитиву.

До того ж на всіх учасників акції чекатиме подарунок — книга «Коментарі ІСС до правил ICC Incoterms 2010».

Детальніше про умови акції можна дізнатися у персонального менеджера чи в контакт-центрі УкрСиббанку за номером 729 (безкоштовно з мобільного в межах України), а також за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.215 сек. | SQL -572 | 33.58MB