11.08.2020

Торговий еквайринг: UKRSIBBANK сертифікував новітній POS-термінал Ingenico Lane / 7000

UKRSIBBANK BNP Paribas Group — перший міжнародний банк в Україні, який сертифікував сучасний мультимедійний термінал Ingenico Lane / 7000 та готовий встановлювати новітні термінали, займаючись їх обслуговуванням.

Завдяки Ingenico Lane / 7000 UKRSIBBANK допомагає прогресивним компаніям швидше інтегруватися у цифрову економіку та покращити свої IT-процеси. Платіжна безпека, дружній дизайн, споживча привабливість дозволяє Lane/7000 трансформувати касовий вузол у пункт лояльності покупців. До того ж у власників таких сучасних терміналів є функція демонстрації мультимедійного контенту, що дозволить рекламувати на касі власні рішення або ж продавати медійну рекламну площу для постачальників.

Сучасний мультимедійний термінал підтримує всі методи платежів і забезпечує прийом транзакцій картками з чіпами та магнітними стрічками, разом з безконтактними NFC платежами, мобільними гаманцями, тощо. Це єдиний в Україні термінал, який отримав сертифікат PCI PTS 5x (PaymentCard Industry PIN Transaction Security).

Переваг користування POS-терміналами Ingenico Lane / 7000 існує багато, а найголовніше, що завдяки їх встановленню UKRSIBBANK поліпшить вплив діяльності фінансових організацій на навколишнє середовище, адже сучасний термінал не використовує термопапір — завдяки інтеграції з касою друкується один чек за допомогою каси. Обов’язкова інтеграція з касою також стане важливим фактором для уникнення помилок касирів, прискорить час проведення платежів та дозволить збільшити кількість додаткових функцій при проведенні транзакцій.

Зазначимо, що UKRSIBBANK BNP Paribas Group постійно розширює спектр продуктів, які допомагають клієнтам легко діджиталізувати процеси, підвищувати рівень безпеки розрахункових операцій, пришвидшувати діяльність бізнесу, покращувати якість обслуговування та бути привабливими для споживачів. Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим!

Поділитися сторінкою:

| 1.135 сек. | SQL -597 | 33.26MB