27.09.2018

Тренди розвитку агросектору та сприятливі умови обговорили експерти UKRSIBBANK та Agritel

Днями менеджери Центру роботи з крупними корпоративними клієнтами агропромислового комплексу UKRSIBBANK BNP Paribas Group зустрілися з аналітиками Agritel — французька аналітична компанія, лідер з управління ціновими ризиками на аграрних ринках Європи (головний офіс у Парижі, додаткові у Києві та Шанхаї).

Учасники зустрічі розглянули поточний стан агросектору та ринків сільськогосподарських товарів, обмінялись думками стосовно поточних тенденцій виробництва сільськогосподарських культур, урожайностей, цін та собівартості виробництва. Центром уваги також стали цьогорічна логістика та стан світових ринків аграрної продукції, з якими щільно пов’язаний український ринок.

На думку експертів, 2018 рік є достатньо сприятливим для агровиробників з точки зору цін на культури та виробництва. Рівень прибутковості вирощування культур в цьому сезоні коливається в межах від

20-45%
по пшениці та ячменю, а також 70% — кукурудзі.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує поглиблювати співпрацю з великими агровиробниками з розміром земельного банку більше 20 тис га. Також в 2018 році банк розпочав фінансування малих підприємств із земельним банком від 500 до 5 000 га.

Поділитися сторінкою: