11.09.2013

Три місяці акційних тарифів на обслуговування поточних рахунків «Економ», «Безлімітний», «Готівковий» та «Базовий в іноземній валюті»

Шановні клієнти!

Якщо у Вас відкрито поточний рахунок на умовах тарифного плану «Економ», «Безлімітний», «Готівковий», «Базовий в іноземній валюті», за яким протягом останнього часу не проводилися видаткові операції, ви маєте чудову нагоду відновити діяльність, скориставшись в період з 12.09.2013 по 12.02.2014 акційними умовами від УкрСиббанку.

В акції беруть участь: суб’єкти господарювання, нотаріуси та адвокати, у яких одночасно виконуються наступні умови:

  1. з 01.01.2011 р. відкрито один або декілька поточних рахунків на умовах ТП «Економ», «Безлімітний», «Готівковий», «Базовий в іноземній валюті»;
  2. за вказаними рахунками станом на 12.09.2013 р. не проводились видаткові операції протягом останніх 3-х або більше місяців;
  3. у період проведення акції за власною ініціативою клієнта була здійснена хоча б одна видаткова операція за будь-яким з вищезазначених рахунків (не враховується сплата комісії банку та погашення кредиту).

Всім клієнтам, що відповідають умовам акції, буде надано 3 місяці безкоштовного обслуговування за наступними послугами:

для поточних рахунків ТП «Економ», «Безлімітний», «Готівковий»:
  • щомісячне розрахункове обслуговування поточного рахунку;
  • будь-які перерахування коштів за допомогою системи StarAccess.
для поточних рахунків ТП «Базовий в іноземній валюті»:
  • щомісячне розрахункове обслуговування поточного рахунку;
  • операції з купівлі / продажу іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України.

Безкоштовне обслуговування буде надано по всіх рахунках клієнта, відкритих на умовах ТП «Економ», «Безлімітний», «Готівковий», «Базовий в іноземній валюті» на дату здійснення першої видаткової операції в період акції.

Акційні тарифи встановлюються:

  • якщо видаткова операція здійснена до 15 числа місяця (включно) — починаючи з наступного місяця, що слідує за місяцем, в якому була здійснена перша видаткова операція;
  • якщо видаткова операція здійснена після 15 числа — починаючи з другого місяця, що слідує за місяцем, в якому була здійснена перша видаткова операція.

Рахунки, за якими було встановлено акційні тарифи, беруть участь в цій Акції один раз.

Більш докладну інформацію Ви можете дізнатися у відділеннях Банку.

Поділитися сторінкою:

| 1.447 сек. | SQL -578 | 33.06MB