17.08.2018

Триває благодійна акція «Срібна монетка» – результати за перший місяць

Вже місяць UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» проводять акцію «Срібна монетка». За 4 тижні сума переказів перевищила

90 000 гривень
.

Усі кошти підуть на розбудову інклюзивного середовища, розвиток та навчання дітей із синдромом Дауна. Долучитися до акції можна до 17 жовтня 2018 року.

«Для банку це вже 9-ий проект, який ми організовуємо з Всеукраїнською благодійною організацією (ВБО) «Даун Синдром». Постійний розвиток важливий для банківської сфери та ми віримо, що еволюція у сучасному світі можлива тільки, коли кожен буде відповідальним та небайдужим. Незначний внесок кожного сприяє розвитку цілого суспільства. Приємно, що ми маємо клієнтів, які постійно підтримують благодійний проект», — зазначила керівник Служби бренду та комунікацій Яніна Ольховська.

Нагадаємо, до акції долучитися дуже просто — варто лише знайти спеціальні бокси у майже 300 відділеннях UKRSIBBANK, зробити внесок та отримати у символічний подарунок наліпку «Я ПІДТРИМУЮ!». Також кошти можна перерахувати на користь ВБО «Даун Синдром» 26004265663403, МФО 351005 АТ «УКРСИББАНК». Підтримати акцію можна й онлайн в один клік через офіційний сайт ВБО «Даун Синдром».

Скажи собі і всьому світу: «Я підтримую»!

Поділитися сторінкою: