29.05.2014

У 2014 році «Срібна монетка» від УкрСиббанку зібрала понад 300 тис. грн. За п’ять років акції вже зібрано понад 1,055 млн грн

За результатами п’ятого етапу благодійного проекту «Срібна монетка», який реалізовує Всеукраїнська благодійна організація (ВБО) «Даун Синдром» за підтримки УкрСиббанку BNP Paribas Group, вдалось зібрати 308 589,08 грн. За п’ять років акції УкрСиббанк зібрав понад 1 млн. грн.

Всі кошти будуть направлені на допомогу сім’ям з дітьми з синдромом Дауна: на психологічні консультації, у тому числі онлайн, терапевтичні батьківські групи, розробку та друк буклетів для пологових будинків, перинатальних центрів та жіночих консультацій, а також на регіональні навчальні семінари для батьків та спеціалістів.

«Банк вже п’ятий рік підтримує акцію «Срібна монетка», і нам приємно бачити реальні позитивні результати. За цей час нам вдалося зібрати близько 1,055 млн. грн. Цього року ми зібрали максимальну суму — понад 300 тис. грн. При цьому, наша головна мета — не просто зібрати кошти. УкрСиббанк як частина європейської міжнародної фінансової групи намагається змінити ставлення суспільства до дітей з синдромом Дауна — зламати застарілий стереотип про обмеженість таких дітей», — каже заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Благодійна акція проходила з 17 лютого. Кожен міг підтримати проект та пожертвувати

будь-яку
суму, навіть копійки. В усіх відділеннях банку були встановлені бокси для збору грошей. Щотижня всі зібрані кошти зараховувались на рахунок ВБО «Даун Синдром». Перерахувати їх можна було також через касу на користь ВБО «Даун Синдром»

р/р
26007265663400 МФО 351005 АТ «УкрСиббанк». Також кожен бажаючий міг за п’ять гривень отримати у співробітника банку спеціальну наліпку та приклеїти її на спеціальний плакат із сонечком — символом людей з синдромом Дауна. Крім того, зробити свій внесок до скарбнички добрих справ можна було, замовивши платіжну картку «Срібна монетка». Банк із власних коштів перераховує 1% від суми покупок, зроблених із використанням картки, на рахунок ВБО «Даун Синдром».

«Вже сьогодні саме завдяки нашій підтримці сім’ї з «сонячними» дітьми можуть отримати кваліфіковану консультацію, займатися за спеціальними книжками та відвідувати семінари. І найголовніше — суспільство поступово переглядає життєві цінності та підтримує дітей з синдромом Дауна», — додав Костянтин Лежнін.

Перший етап благодійного проекту «Срібна монетка» пройшов у 2010 році. Головна ідея акції відобразилась у слогані «Для тебе дрібні гроші, для мене майбутнє». Монетки — незмінні мешканці наших гаманців. Вони, як правило, не приносять особливої користі. 1, 5, 25 або навіть 50 копійок відчутно не впливають на кишеню. В той же час, ці дрібні гроші дуже важливі для тих, хто їх потребує. Зібрані тисячі дрібних монет можуть стати реальною допомогою для дітей з синдромом Дауна. За підсумками акції був облаштований перший спеціалізований Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна. Сьогодні це єдиний такий центр, можливостями якого користуються понад 590 сімей з усіх куточків України, а усі програми для дітей безкоштовні. Наступним етапом стали друк та розповсюдження спеціальних програм з розвитку мовлення та навчання читанню «See and Learn» («Дивись та вчись»). У 2012 році у п’яти областях пройшли спеціал

Поділитися сторінкою:

| 1.194 сек. | SQL -570 | 33.52MB