03.07.2015

У Києві стало на 700 фінансово грамотних дітей більше

У червні 2015 року УкрСиббанк BNP Paribas Group провів 26 уроків фінансової грамотності в 11 літніх шкільних таборах Дарницького району Києва. Протягом місяця сертифікат випускника Школи юного банкіра отримали 700 учнів. Заняття у дитячих таборах проходили за підтримки управління освіти Дарницького району.

Уроки фінансової грамотності у стінах шкіл — цілком новий експериментальний формат Школи юного банкіра, яка існує в УкрСиббанку з 2006 року. Такі заняття пройшли уже в 23 київських школах для більше 1500 учнів молодших класів. У цілому же за 9 років існування Школи було проведено 600 уроків фінансової грамотності для більше 9000 дітей від 6 до 10 років.

Під час занять школярі в ігровій формі дізнаються про історію грошей, їхню еволюцію, правильне накопичення, заощадження та використання грошових коштів, призначення банків. Усі ці знання закладають фундамент фінансової грамотності, а сертифікат випускника Школи юного банкіра стане додатковою перевагою під час працевлаштування в УкрСиббанку.

«Для УкрСиббанку, що належить до світової фінансової групи BNP Paribas, однією з ключових складових корпоративної стратегії є його соціальна відповідальність, — зазначив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. Нашу просвітницьку роботу сфокусовано на тих, від кого перш за все залежить майбутнє України, — дітях».

Наступний навчальний рік Школи юного банкіра розпочнеться у вересні. Групові заявки на уроки фінансової грамотності до УкрСиббанку приймаються за телефоном:

(044) 201-22-89
.

Поділитися сторінкою:

| 1.150 сек. | SQL -569 | 32.86MB