11.06.2015

У київських школах з’явились уроки фінансової грамотності

УкрСиббанк BNP Paribas Group за підтримки управлінь освіти Дарницького та Дніпровського районів Києва розпочав проведення уроків Школи юного банкіра у київських загальноосвітніх закладах.

УкрСиббанк BNP Paribas Group за підтримки управлінь освіти Дарницького та Дніпровського районів Києва розпочав проведення уроків Школи юного банкіра у київських загальноосвітніх закладах. 11 таких занять пройшли у 5 школах ще в квітні, а в травні проведено 25 уроків фінансової грамотності для більш ніж 800 учнів молодших класів. Робота Школи юного банкіра не припиниться і влітку: в червні відбудеться 20 уроків в 11 літніх шкільних таборах Дарницького району Києва.

«Для УкрСиббанку, що належить до світової фінансової групи BNP Paribas, однією з ключових складових корпоративної стратегії є соціальна відповідальність, — зазначив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. Нашу просвітницьку діяльність сфокусовано на тих, від кого перш за все залежить майбутнє України, — дітях. Варто зазначити, що Школа юного банкіра існує в УкрСиббанку з 2006 року. Її результати доводять успішність нашої ініціативи: за 9 років проведено більше 500 уроків фінансової грамотності для дітей від 6 до 10 років. Сьогодні Школа нараховує вже близько 8700 випускників, і цьогоріч поповниться щонайменше на третину».

Під час занять школярі в ігровій формі дізнаються про історію грошей, їх еволюцію, правила накопичення, зберігання та використання грошей, призначення банків. Усі ці знання закладають фундамент фінансової грамотності, а сертифікат випускника Школи юного банкіра стане додатковою перевагою під час працевлаштування в УкрСиббанку.

Цьогоріч УкрСиббанк вперше проводить експеримент з форматом Школи: надодачу до звичних уроків у стінах головного офісу вчителі-банкіри вирушають у масштабне турне столичними школами. У найближчих планах — проведення уроків і в інших регіонах України.

«У ХХІ столітті дуже важливо давати дітям не теоретичні знання про гроші, а прикладні, — каже Світлана Харченко, вчитель однієї з київських шкіл. А донести інформацію до дитини у зрозумілій для неї формі — аж ніяк не проста задача, тому уроки фінансової грамотності від УкрСиббанку значно спрощують життя бітькам і навіть учителям».

Поділитися сторінкою: