01.07.2015

У метро з картками PayPass

З 19 червня держателі безконтактних платіжних карток УкрСиббанку BNP Paribas Group можуть оплатити проїзд у київському метрополітені за допомогою своїх банківських карток.

Послуга доступна завдяки технології безконтактної оплати PayPass міжнародної платіжної системи MasterCard.

УкрСиббанк випускає картки MasterCard PayPass з червня 2014 року у межах пакетної пропозиції All Inclusive. Про популярність таких карток говорять цифри: протягом року емітовано 205 тисяч карток з PayPass. Оформити їх можна в будь-якому відділенні банку.

Для оплати проїзду потрібно піднести свою банківську картку MasterCard до терміналу на турнікеті. З картки автоматично буде списано 4 грн — сума, що відповідає вартості проїзду. Такий спосіб оплати відмінна альтернатива жетонам і проїзним квиткам.

Турнікети з терміналами для безконтактної оплати встановлено на 17 станціях метрополітену: «Хрещатик», «Театральна», «Золоті ворота», «Площа Льва Толстого», «Майдан Незалежності», «Поштова площа», «Контрактова площа», «Палац спорту», «Арсенальна», «Університет», «Політехнічний інститут», «Шулявська» «Олімпійська», «Палац Україна», «Лук’янівська», «Кловська» та «Печерська».

Поділитися сторінкою: