18.09.2014

У смартфоні банк як на долоні. Оновлений додаток StarMobile б’є рекорди завантаження

У липні УкрСиббанк BNP Paribas Group випустив оновлений додаток StarMobile для смартфонів на базі операційних систем iOS і Android. Довгоочікуване оновлення потішило клієнтів основним функціоналом інтернет-банкінгу Star24 на додачу до вже наявних інформаційних сервісів. Оновлений додаток вже встановили понад 5000 клієнтів банку.

«Тепер для здійснення практично

будь-якого
платежу нашим клієнтам не потрібно навіть включати комп’ютер. З оновленим додатком StarMobile керувати рахунками можна відразу зі смартфона, витрачаючи на це лічені хвилини», — зазначив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

За допомогою StarMobile можна не тільки отримувати інформацію про останні акції та пропозиції банку, дізнаватися поточний курс валют, знаходити найближчі відділення та банкомати в Україні і за кордоном, а й здійснювати платежі. Для керування рахунками через смартфон достатньо зареєструватися у системі інтернет-банкінгу Star24, після чого можна поповнювати мобільний рахунок, оплачувати послуги різних провайдерів, здійснювати платежі за реквізитами, погашати кредити та поповнювати депозити, переказувати кошти між своїми рахунками, а також відправляти гроші за допомогою внутрішньобанківських переказів «За Мить».

Завдяки технології супутникової геолокації, StarMobile знайде найближчі відділення та банкомати УкрСиббанку, покаже їх графік роботи, адреси та перелік доступних послуг. Також додаток оснащено помічником для вибору найоптимальнішого варіанту розміщення депозиту та кредитним калькулятором.

Для замовлення банківських продуктів чи послуг достатньо просто заповнити форму у додатку. Консультант УкрСиббанку зв’яжеться з клієнтом у найкоротші терміни. А за допомогою технології Push клієнти завжди будуть в курсі останніх новин у світі фінансів, включаючи інформацію про банківські послуги та спеціальні пропозиції.

Поділитися сторінкою: