26.08.2020

У світі, що змінюється, кожна дитина є супергероєм: старт акції від UKRSIBBANK у підтримку дітей з синдромом Дауна

З 25 серпня по 25 листопада 2020 року — протягом трьох місяців UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом зі своїми клієнтами збиратиме кошти на запровадження ефективних програм творчого розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які сприятимуть розвитку та допоможуть дітям з синдромом Дауна розкрити творчий потенціал і досягти особистих вершин. Вже 11 років поспіль банк реалізовує проєкт «Срібна монетка» з Всеукраїнською благодійною організацією (ВБО) «Даун Синдром».

Цьогоріч акція підтримки дітей з синдромом Дауна «Срібна монетка» стартувала з головною ідеєю — «У світі, що змінюється, кожна дитина є супергероєм!». Усі бажаючі можуть підтримати ініціативу, зробивши готівковий «внесок» у спеціальні бокси у будь-якому з 249 відділень UKRSIBBANK або скористатися QR кодом і перевести безготівкові кошти на рахунок ВБО «Даун Синдром».

«Більш ніж десятиліття ми супроводжуємо дітей з синдромом Дауна на всіх етапах їхнього дорослішання та цьогоріч прагнемо розвивати сильні сторони цих дітей, адже у кожного супергероя є своя «суперздібність» — і чим швидше ми її виявимо, тим більше зможемо дитині віднайти свої таланти, застосувати їх та сміливо планувати доросле життя, — розповіла Яніна Ольховська, директор із питань комунікацій, КСО та залученості, Голова Благодійного фонду UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Проєкт «Срібна монетка» є важливою складовою в розвитку корпоративної соціальної відповідальності UKRSIBBANK, і разом з партнерами, клієнтами, колегами ми продовжимо докладати максимум зусиль для поліпшення якості життя дітей з синдромом Дауна».

UKRSIBBANK разом з ВБО «Даун Синдром» прагнуть створювати умови для покращення рівня життя дітей з синдромом Дауна та їх сімей. Ми віримо, що дотримання стратегії корпоративної соціальної відповідальності та принципів політики сталого розвитку забезпечить рівні можливості для розвитку та зроблять свій внесок у розвиток українського суспільства.

Разом ми допоможемо регіональним організаціям, які працюють з дітьми з синдромом Дауна, у прагненні запровадити ефективні програми творчого розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Забезпечити участь у творчих та спортивних гуртках та взаємодію з однолітками, що допоможе дітям з синдромом Дауна розкрити творчий потенціал і досягти особистих вершин.

Поділитися сторінкою: