19.10.2018

У світі великих можливостей UKRSIBBANK підтримує дітей з синдромом Дауна: результати акції «Срібна монетка»

Зі словами «Я підтримую!» UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує розбудову інклюзивного середовища. Акція «Срібна монетка» завершилася з блискучими результатами — більш ніж 270 тисяч гривень було зібрано у період з 17 липня по 17 жовтня 2018 року у підтримку людей з синдромом Дауна. Цього року метою акції був збір коштів на організацію інклюзивного середовища, яке сприятиме розвитку та навчанню дітей з синдромом Дауна.

«Інвестуючи у дітей, ми робимо позитивний вклад у розвиток нашого суспільства. Банк допомагає розширювати можливості для дітей з синдромом Дауна. — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — Реалізуючи свої таланти кожна людина має змогу не тільки здобути щастя, але й стати поштовхом для розвитку інших, стати прикладом успішної історії, прекрасним впливом на долі інших і на майбутнє країни вцілому».

За 15 років існування Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром» дев’ять років UKRSIBBANK BNP Paribas Group сумісно з організацією реалізовує проект «Срібна монетка» у підтримку дітей з синдромом Дауна.

«Сьогодні ВБО «Даун Синдром» об’єднує приблизно 900 сімей, які виховують дітей з синдромом Дауна. Основними нашими завданнями є виявляти і лобіювати інтереси людей з синдром Дауна в профільних міністерствах і відомствах, захищати права, а також створювати, залучати і ділитися новими методиками розвитку, навчання і соціалізації дітей з особливостями розвитку.» — розповіла Олена Большаніна, директор ВБО Даун Синдром.

Поділитися сторінкою: