20.07.2021

UKRSIB praktyka online: перша річниця та підсумки онлайн-курсу

UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом зі своїми студентами святкує першу річницю та підбиває підсумки з дня запуску UKRSIB praktyka online – проєкту, який у 2020 році отримав схвалення від Міністерства освіти і науки України.

Про проєкт

Із виникненням нових вимог цифрового світу дистанційна практика для студентів стала влучним експериментом, співробітники банку радіють запуску проєкту, адже за цей час на ресурсі зареєструвалося понад 3 000 студентів.

Продукт розробили фахові менеджери банку для студентів 1-5 курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Проєкт допомагає молоді визначитися з майбутнім професійним напрямом та перевірити свої здібності.

Запуск проєкту

Впродовж лютого 2020 року студенти Київського національного торговельно-економічного університету зі спеціальностей «Банківська справа» та «Фінансове посередництво» одними з перших проходили UKRSIB praktyka online. Після її закінчення усі студенти отримали сертифікати, які урочисто вручили представники банку. Саме тоді банк отримав перший схвальний відгук про проєкт.

За цей рік іменні та брендовані сертифікати про успішне проходження курсу отримали

2 000 студентів
.

Як пройти UKRSIBBANK praktyka online?

UKRSIB praktyka online розрахована на студентів, які:

 • Вивчають банківську чи страхову справу або цікавляться фінансами.
 • Хочуть дізнатися про особливості фінансової системи: як працює банк, що обслуговує понад 2 млн клієнтів на українському ринку, та про експертизу міжнародної групи, що є лідером на світових ринках та працює у 68 країнах світу.
 • Є діджитальними та цікавляться діджитальними роботодавцями – це знову про UKRSIBBANK BNP Paribas Group.
 • Хочуть пройти практику дистанційно, наприклад, в суботу зранку не виходячи з дому/в будь-якому місці, де є інтернет.

Курс складається з семи ключових блоків:

 1. Організаційні засади банківської сфери та діяльності банку.
 2. Послуги банку.
 3. Касові операції.
 4. Правила визначення ознак та обміну банкнот, розмінних та обігових монет національної валюти України.
 5. Комплаєнс.
 6. Інтернет-банкінг: ознайомлення з сервісом, без виконання операцій.
 7. Професійні напрями та кар’єра в банку.

Курс є інтерактивним, тож кожен розділ супроводжується питаннями та містить пізнавальні відео. Успішне проходження курсу підтверджується персоналізованим сертифікатом з індивідуальним номером.

Щоб пройти практику та отримати сертифікат, необхідно:

 • Перейти за посиланням – https://ukrsibbank.davintoo.com/.
 • Заповнити форму реєстрації зі свого ПК або смартфона.
 • Ознайомитися з матеріалами.
 • Успішно пройти тестові завдання.

Щоб студент або викладач міг оперативно спілкуватися з адміністратором ресурсу, банк створив окрему службу підтримки. За допомогою якої вирішення будь-яких питань відбувається за лічені хвилини. Вже зараз під час реєстрації кандидатам запропонують обрати один з понад 100 ВНЗ України. Саме стільки заявок від ВНЗ отримали в банку, які виявили бажання долучитися до ресурсу. Для банку – це показник затребуваності.

Попри стрімкий успіх платформи, вже через декілька місяців з моменту запуску проєкту банк зробив перше оновлення у системі та додав новий розділ – «Професійні напрями та кар’єра у банку». В ньому йдеться про професії в UKRSIBBANK, а це не лише співробітники відділень, як здається на перший погляд, а й ще IT-фахівці, аналітики, аудитори, юристи та багато інших експертів з різних напрямів. Також кандидати зможуть більше дізнатися про EVP UKRSIBBANK (employee value proposition – ціннісна пропозиція співробітнику).

Після закінчення практики у студента обов’язково запитають про його готовність рекомендувати цей курс. Потрібно буде оцінити UKRSIB praktyka online за 10-бальною шкалою.

Яку студенти ставлять оцінку та який NPS банку?

За перший рік існування NPS UKRSIB praktyka online склав – 76,76%.

Ще банк цікавиться у студентів, що могло б покращити даний курс. Позитивних відгуків багато і кожен з них заслуговує на увагу, пропонуємо ознайомитися з декількома:

 • «Активне залучення студентів до цього курсу. Все супер. Я в захваті!».
 • «На мою думку, в цьому курсі все ідеально».
 • «Курс чудовий та містить достатньо корисної інформації».
 • «Курс розроблений досить непогано. Дуже подобається те, що за короткий час можна отримати багато корисної інформації. Матеріал курсу поданий цікаво та зрозуміло».
 • «Він прекрасний, покращень не потребує».
 • «Дякую! Мені дуже сподобалась онлайн-практика від UKRSIBBANK! Я із задоволенням знайомилася з новою для мене інформацією та слухала мотиваційні інтерв’ю працівників банку, лекцію про емоційний інтелект. На мою думку, курс досконалий та не потребує покращень».
 • «Проходження курсу було гарним досвідом для мене як для майбутнього працівника у сфері економіки та фінансів. Ніяких зауважень не маю. Інформація була дійсно цікавою та корисною».

Швидко, емоційно та важливо – саме так минув рік спілкування із молоддю у рамках проєкту UKRSIB praktyka online, а банк продовжує його розвивати. Попереду багато оновлень, цікавих питань та викликів!
Час загадати бажання та відсвяткувати річницю UKRSIB praktyka online.

Матеріал опублікован 7 липня 2021 на сайті The Point

Поділитися сторінкою:

| 1.256 сек. | SQL -569 | 33.06MB