20.02.2018

UKRSIBBANK – №2 «Кращий сервіс Private Banking» в Україні

UKRSIBBANK BNP Paribas Group №2 «Кращий сервіс Private Banking» в Україні за версією авторитетного міжнародного ділового видання Euromoney.

Зокрема, UKRSIBBANK отримав високі оцінки: №1 за підтримку клієнтів з крупним капіталом, №2 за банківські можливості, Family office service, рівень дослідження та рекомендації щодо розміщення активів, інноваційні технології та досвід клієнтів (Suffer affluent clients, commercial banking capabilities, Research and assets allocation advice, Innovative technology, Client experience).

«UKRSIBBANK — один з перших банків, що запропонував українському ринку виключно якісне обслуговування великого приватного капіталу, — підкреслив начальник департаменту Персональних банківських послуг UKRSIBBANK BNP Paribas Group Ігор Левченко. — Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим. В основі нашого визнання як лідера цього сегменту професіоналізм команди, глобальний досвід і підтримка BNP Paribas Group — одного з найбільших та найуспішніших гравців на світовому банківському ринку та на ринку управління великим приватним капіталом. Так, завдяки стратегічному партнеру, клієнти UKRSIBBANK також можуть обслуговуватися в міжнародних офісах BNP Paribas Group у різних країнах світу, де працює Група, в тому числі у Швейцарії, Люксембурзі, Франції, Монако».

Журнал Euromoney (Лондон) видається з 1969 року. Цільова аудиторія включає банкірів, фінансових аналітиків, інституційних інвесторів, державні фінансові й банківські організації тощо.

Повний перелік учасників Private Banking and Wealth Management Survey 2018: Country Results можна знайти на сайті Euromoney.

Поділитися сторінкою: