14.01.2015

УкрСиббанк – банк №1 за індексом готовності рекомендувати у 2014 році

За результатами досліджень компанії GfK Ukraine УкрСиббанк BNP Paribas Group було названо банком №1 в Україні за рівнем NPS (net promoter’s score — індекс готовності рекомендувати або індекс споживчої лояльності) у 4 кв. 2014 року. Цей показник означає, що саме клієнти УкрСиббанку готові рекомендувати свій банк найбільше з-поміж усіх банків України.

«2014 рік став роком випробувань та викликів для нас і всієї банківської системи, проте ми довели свою здатність надавати безперебійний якісний сервіс усім нашим клієнтам за будь-яких умов, — зазначив Володимир Середа, начальник управління якості клієнтського обслуговування УкрСиббанку BNP Paribas Group. — У нашому банку якості обслуговування приділяється особлива увага, оскільки в нинішніх реаліях ми максимально зацікавлені в тому, щоб будувати та підтримувати довгострокові партнерські відносини з кожним клієнтом. Це безпосередньо залежить від задоволеності клієнтів нашим сервісом. Саме тому висока якість обслуговування була і залишається ключовою перевагою банків групи BNP Paribas та УкрСиббанку зокрема».

Відповідно до методики дослідження клієнтів банку просили оцінити за 10-бальною шкалою готовність рекомендувати фінансову установу родичам, друзям і колегам. Для оцінки клієнти використовували шкалу від 0 до 10, де 0 означало «точно не рекомендуватиму», а 10 – «точно рекомендуватиму». УкрСиббанк очолив підсумкову таблицю дослідження з результатом NPS 39%.

Поділитися сторінкою: