07.02.2019

UKRSIBBANK – банк №1 за індексом споживчої лояльності

UKRSIBBANK BNP Paribas Group — банк №1 в Україні за рівнем NPS споживчого кредитування по результатам досліджень компанії GfK Ukraine.

NPS або Net Promoter Score – це індекс лояльності споживачів, який відслідковується для розуміння, як клієнти ставляться до компанії. Індекс також допомагає знайти недоліки в роботі компанії та усунути їх.

Для UKRSIBBANK лояльність клієнтів – це більше, ніж регулярність обслуговування або кількість куплених продуктів. Лояльний клієнт — це клієнт, який порадить компанію своїм близьким, друзям, знайомим.

«Більше половини всіх продажів споживчих кредитів ми здійснюємо для клієнтів, які вже раніше у нас обслуговувалися, — зазначив Володимир Радін , Заступник Голови Правління, Директор з питань споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Це показник того, що клієнти позитивно сприймають сервіс, який ми їм надаємо. З іншого боку це накладає на нас велику відповідальність підтримувати і покращувати наші продукти та процеси обслуговування. Для цього потрібно постійно «тримати руку на пульсі» клієнтських переваг і усувати їх «точки болю», показник NPS дає нам таку можливість. Даний показник є ключовим фокусом в роботі всіх наших команд».

Компанія GfK Ukraine оцінювала ставлення населення до споживчого кредитування – покупки побутової техніки і електроніки за умовами провідних банків України.

Головна мета дослідження GfK Ukraine визначити:

  • Фактори вибору банку для кредитування покупки товарів в торгових точках
  • Види банківських кредитів, що найчастіше використовують при покупці
  • Сприйняття банків при оформленні кредитів на торгових точках

Цільової аудиторією стали покупці побутової техніки та електроніки, які оплачували товари у кредит.

GfK Ukraine обрало 100 учасників для інтерв’ю, які стали основним ядром для опитування. Головна умова для участі: наявність споживчого кредиту на товари у торгових точках UKRSIBBANK або інших банках. Загалом GfK Ukraine провело 500 інтерв’ю у різних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Вінниця. Опитування відбувалося в період з 8 грудня по 26 грудня 2018 року безпосередньо в торгових точках, що спеціалізуються на продажі побутової техніки та електроніки.

Найпопулярнішою категорією техніки, яку купували в кредит, виявився смартфон, адже у мінливому світі новітніх технологій для споживачів важливо використовувати всі можливості сучасної техніки.

Обслуговування в UKRSIBBANK BNP Paribas Group обирали частіше завдяки вигідним умовам видачі кредиту: розміру комісії та відсоткової ставки, терміну кредиту, наявності інших послуг у цьому банку.

UKRSIBBANK рекомендували своїм близьким, друзям, знайомим частіше ніж інші банки, адже довіра наших клієнтів — це результат злагодженої роботи, що відповідає міжнародним стандартам високого рівня обслуговування!

Поділитися сторінкою:

| 1.373 сек. | SQL -572 | 33.09MB