10.04.2019

UKRSIBBANK – банк онлайн

UKRSIBBANK BNP Paribas Group потрапив у п’ятірку кращих у номінації «Банк онлайн» щорічної нагороди «Фінансовий оскар» від колективного ділового медіа «Бізнес».

За розвиток обслуговування клієнтів за допомогою інтернет та мобільного банкінгу UKRSIBBANK відзначений серед номінантів категорії «Банк онлайн». «Законом «Про валюту і валютні операції» українцям дозволили купувати валюту через інтернет-банкінг. З лютого 2019 року до когорти банків, що надають цю послугу, долучився UKRSIBBANK. Окрім надання стандартних банківських послуг UKRSIB online аналізує витрати клієнтів, розбиває їх по категоріях та показує в графіках», — йдеться у випуску спецпроекту «Фінансовий оскар 2018» ділового видання «Бізнес».

Як зазначає видання, експерти міжнародної консалтингової компанії Bain&Company вважають, що до 2020 року 95% всіх роздрібних банківських операцій проводитимуться за допомогою цифрових технологій. Це пов’язано з активним поширенням мобільного інтернету і доступністю мобільних пристроїв.

Згідно з дослідженнями компанії GfK Ukraine українці найчастіше використовують інтернет-банкінг для поповнення мобільного телефону, оплати товарів і послуг в інтернеті, переказу коштів з картки на картку в рамках одного банку та оплати комунальних послуг.

Нагадаємо, що починаючи з 9 квітня 2019 року користувачі UKRSIB online можуть відкривати рахунки в доларах та євро цілодобово прямо у додатку, не відвідуючи відділення банку. Обмін валют онлайн як зручний і безпечний сервіс посів перше місце серед найбільш затребуваних клієнтами UKRSIBBANK функцій онлайн-банкінгу.

Поділитися сторінкою: