30.03.2015

УкрСиббанк б’є рекорди за темпами залучення клієнтів СМБ

Лютий 2015 року став для УкрСиббанку BNP Paribas Group рекордним за залученням нових клієнтів за всіма напрямками. Так, протягом місяця банк залучив 2 983 нових клієнти середнього та малого бізнесу. Ця кількість вдвічі перевищує показники аналогічних періодів минулих років.

Настільки стрімке зростання безпосередньо пов’язане із закриттям низки ненадійних банків: клієнти перебувають у активному пошуку стійких банків для нормальної роботи. При цьому головними критеріями вибору наразі є надійність і стабільність банку, сильні акціонери, позитивна міжнародна репутація й аполітичність.

«Досвід BNP Paribas Group підкреслює важливість роботи із середнім і малим бізнесом, адже це, власне, каталізатор змін у країні, — відзначає Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. До речі, для наших клієнтів досвід Групи — це ще і можливості розвитку їхнього бізнесу, тому що сучасна концепція роботи з підприємцями включає вихід за межі звичної ролі банкіра та перетворення на бізнес-консультанта та порадника з розвитку. Ми чудово розуміємо, що сьогодні не на часі заробляти на клієнті — ми прагнемо заробляти РАЗОМ з клієнтом, і готові докласти усіх наших знань та умінь (у т.ч. і півторастолітній досвід BNP Paribas) для зростання бізнесу клієнта».

Поділитися сторінкою: