14.05.2018

UKRSIBBANK BNP Paribas Group додав можливість оплати Google Pay для клієнтів з кредитними картками

Весною 2018 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group додав можливість оплати Google Pay для клієнтів з кредитними картками. Ще раніше, у 2017 році, UKRSIBBANK першим з комерційних банків запропонував цю можливість оплати для дебетових карт.

Google Pay доступний для завантаження у Play Маркеті, варто лише додати у нього свою картку UKRSIBBANK. Це зручний, безпечний та безкоштовний сервіс безконтактних платежів за допомогою смартфонів або смартгодинників з операційною системою Android.

Щоб здійснювати покупки у кредит за допомогою Google Pay, потрібно здійснити наступні кроки:

  1. Переконатися, що смартфон має вбудований NFC-модуль1 і працює на базі операційної системи Android версія 4.4 або вище.
  2. Завантажити додаток Google Pay в Play Маркет.
  3. Додати картку Mastercard UKRSIBBANK.

Миттєву оплату з Google Pay можна здійснити за наявності технології PayPass, що забезпечує прийом безконтактних платежів. Достатньо розблокувати екран телефону та піднести пристрій до терміналу, щоб заплатити за покупку. Після цього ви почуєте звуковий сигнал і вібрацію вашого телефону, якщо фінансова операція була успішною.

Зазначимо, що безпека Google Pay нічим не відрізняється від карт із чіпом. Всі дані надійно захищені, тому що вони не зберігаються на пристрої і нікуди не передаються під час оплати. Відтепер користуватися кредитними коштами легко і комфортно.

1 — NFC (near field communication – англ. «Зв’язок на невеликих відстанях») – технологія, що дозволяє здійснювати безконтактні платежі за допомогою смартфона. Банківська картка додається клієнтом у спеціальний мобільний додаток

Поділитися сторінкою:

| 1.110 сек. | SQL -570 | 33.06MB