07.04.2014

УкрСиббанк BNP Paribas Group допомагає своїм позичальникам купити валюту за спеціальним курсом

Протягом трьох місяців клієнтам УкрСиббанку BNP Paribas Group, які придбали житло у кредит в іноземній валюті, надається можливість купувати валюту для погашення планового платежу поточного місяця за спеціальним курсом: долар — 9 грн, франк — 10 грн, а євро — 12 грн.

Для цього позичальнику необхідно звернутися до відділення банку, де був оформлений кредит, розмістити на поточному рахунку платіж по кредиту в гривневому еквіваленті і написати заяву для купівлі валюти за поточним курсом. Різницю курсів банк відшкодовує за свій рахунок. Послуга доступна тим клієнтам, які не допускали наявності простроченої заборгованості більше 30 днів і застрахували своє житло за умовами кредитного договору.

«Сьогодні в УкрСиббанку послугою покупки валюти за спеціальним курсом можуть скористатися близько 12 тис. клієнтів. Відповідальне кредитування — один з основних принципів нашої щоденної діяльності. Ми постаралися оперативно відреагувати на різке зростання курсів валют і запропонували нашим клієнтам найбільш оптимальну схему погашення валютних іпотечних кредитів. Різке зростання курсу валют тягне за собою значне збільшення фінансового навантаження на позичальників, і погашення кредиту може стати непосильним завданням. Ми робимо все можливе, щоб допомогти нашим клієнтам адаптуватися до нових умов і виправдати їх довіру. Сподіваємося, що ця пропозиція стане підтвердженням нашої готовності підтримати своїх клієнтів у

будь-якій
ситуації, а також підтвердить правильність вибору обслуговуючого банку», — розповів начальник управління кредитування УкрСиббанку BNP Paribas Group Олексій Тихонов.

Поділитися сторінкою: