26.05.2015

УкрСиббанк BNP Paribas Group — лідер інвестиційного ринку України за версією Cbonds Awards CIS 2015

22 травня в Баку у межах XII Облігаційного конгресу країн СНД і Балтії відбулася щорічна церемонія вручення премій Cbonds Awards CIS 2015.

22 травня в Баку у межах XII Облігаційного конгресу країн СНД і Балтії відбулася щорічна церемонія вручення премій Cbonds Awards CIS 2015.

УкрСиббанк BNP Paribas Group відзначено одразу в двох номінаціях: друге місце в номінації «Краща аналітика за фінансовими ринками України» і третя позиція у номінації «Кращий інвестиційний банк України». Варто відзначити, що УкрСиббанк став найкращим інвестиційним банком серед фінзакладів з універсальною ліцензією.

«Основна стратегія інвестиційного бізнесу УкрСиббанку — чіткий розподіл власних і клієнтських операцій у суворій відповідності до французького банківського законодавства, — зазначив Сергій Ягнич, начальник центру інвестиційного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. Ми послідовно робимо акцент на клієнтських операціях з низьким рівнем ризику, розуміючи, що саме довіра клієнтів є головним нашим надбанням».

Cbonds Awards CIS — щорічна премія для учасників боргового ринку. Переможці у ній визначаються за допомогою онлайн-опитування. За час існування премії її призерами були представники українського, казахського та російського боргових ринків.

Поділитися сторінкою:

| 1.210 сек. | SQL -589 | 33.18MB