10.03.2021

UKRSIBBANK BNP Paribas Group обирає сервіси Viber для комунікації з клієнтами

UKRSIBBANK BNP Paribas Group завжди прагне надавати своїм клієнтам максимально комфортний клієнтський досвід. Саме тому банк обрав розсилку Бізнес-повідомлень Viber від GMS як один з основних каналів зв’язку.

У 2020 році UKRSIBBANK надіслав 75,5 мільйонів Viber-повідомлень клієнтам. Це безпечне та захищене інформування про операції по рахунках, важливі новини, події, пропозиції та акції банку.

Про результативність комунікацій через Viber свідчить й рівень залученості клієнтів на повідомлення, що є на 22% вищим, ніж через інші канали зовнішнього зв’язку. Використання Viber-повідомлень також дозволило банку знизити витрати на інформування клієнтів більш як удвічі й, відповідно, ефективніше використати комунікаційний бюджет.

«У своїх комунікаціях UKRSIBBANK прагне бути ближчим до клієнтів та водночас дбає про безпеку даних. Саме тому ми обираємо зручні та надійні канали зв’язку», – підкреслює Костянтин Лежнін, заступник голови правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

За даними Kantar за березень 2020 року, Viber входить у ТОР-3 найпопулярніших додатків для обміну повідомленнями в Україні та встановлений на 97,9% смартфонах українських користувачів. Його ключовими перевагами є легкість та доступність у використанні, а також висока конфіденційність інформації, адже усі повідомлення за замовчуванням захищені наскрізним шифруванням.

«Viber пропонує високий рівень безпеки, що дозволяє брендам надсилати своїм клієнтам найбільш захищені повідомлення через канал бізнес-повідомлень. Шифрування в процесі передачі виконується для всіх повідомлень, надісланих брендами. З’єднання з нашими серверами працюють за протоколом HTTPS і лише через обмежений білий список IP-адрес, а не домену. Нарешті, щоб захистити конфіденційність повідомлень, наші push-сповіщення не розкривають зміст повідомлення на заблокованому екрані пристрою клієнта», – прокоментувала Ноа Бар Шей, старший директор з питань партнерства в Rakuten Viber.

Поділитися сторінкою: