24.11.2020

UKRSIBBANK BNP Paribas Group оголошує про стратегічне партнерство зі стартапом фінансового добробуту Dreams

Нова можливість істотно змінити на краще досвід клієнтів (UX) UKRSIBBANK через пропозицію цифрового банкінгу:

  • Технологія популярного додатку Dreams, що вже допомогла 460 тис користувачам заощадити понад 440 млн євро, буде доступна в Україні клієнтам UKRSIBBANK
  • Завдяки інтеграції платформи Dreams у цифрові інструменти UKRSIBBANK клієнти банку можуть встановлювати та досягати цілей щодо заощадження
  • Контролювати та покращувати своє фінансове життя
  • Iнноваційні цифрові функції будуть доступні для клієнтів банку вже у 2021 році

24.11.20, cьогодні UKRSIBBANK дочірня компанія французького міжнародного банку BNP Paribas Group оголошує про стратегічне партнерство з фінтех компанією Dreams, заснованою у Стокгольмі, Швеція – www.getdreams.com. Рішення Dreams, орієнтоване на покоління міленіалів, та дозволяє усім клієнтам ефективно заощаджувати та краще орієнтуватися у своїх фінансових можливостях.

Завдяки інтеграції платформи Dreams до цифрових інструментів UKRSIBBANK, клієнти банку зможуть встановлювати та досягати цілей заощадження завдяки AI, автоматизованим функціям збереження, а також зменшувати свої витрати.

Платформа Dreams буде інтегрована до інтернет банкінгу UKRSIB online та надасть 2 млн клієнтам банку по всій Україні доступ до продуктів, які допоможуть ефективно контролювати їх фінансові витрати та водночас покращувати рівень їх фінансового життя.

Пандемія COVID-19 прискорила розвиток цифрових інструментів самодопомоги та підвищила попит на кращі інструменти самоконтролю фінансів в умовах поточної глобальної економічної невизначеності. Прагнучи найкраще підтримувати своїх клієнтів у такий час, UKRSIBBANK розпочинає партнерство з Dreams.

Запустивши в 2016 році клієнтоорієнтований додаток для споживачів у рідній Швеції, Dreams рішуче зарекомендував себе як експерт у своїй галузі. Наразі компанія вже досягла 16% частки ринку і має плани з розширення споживчого продукту на багатьох європейських ринках.

Костянтин Лежнін, Заступник голови Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group, коментує: «Я вірю, що банки відіграють важливу роль у покращенні фінансового життя своїх клієнтів. Планування та заощадження коштів на важливі події покращує якість нашого життя, знижує рівень стресу. І ми хочемо надати клієнтам UKRSIBBANK можливість почуватися впевненіше та контролювати своє фінансове становище.
UKRSIBBANK пропонує інноваційні інструменти, які сприяють клієнтам у фінансовому плануванні. Тому ми дуже раді, що розпочинаємо співпрацю з Dreams, найкращим європейським гравцем у поведінковому підході до заощаджень. Ця фінтех компанія має надзвичайно гарний досвід у Швеції та Норвегії, її принципи базуються на наукових дослідженнях. Тому ми впевнені, що це партнерство матиме позитивний вплив на клієнтів UKRSIBBANK в Україні. Це також демонструє нашу стратегію співпраці зі стартапами та інноваційними компаніями, які шукають шляхи розширення своєї діяльності»
.

Генрік Росваль, генеральний директор та засновник Dreams, коментує: «Партнерство з UKRSIBBANK та BNP Paribas Group вкотре означає, що створена фінансова установа інтегрує наше корпоративне рішення у власні цифрові інструменти. І ми надзвичайно раді, що зараз представляємо нашу платформу фінансового благополуччя для українського ринку. Завдяки додатку Dreams наша європейська база користувачів, серед яких 70% це люди молодші 35 років, щомісяця заощаджують на 150 євро більше, ніж у своїх традиційних банках. Це доказ, що клієнтоорієнтований та наукових підхід до заощаджень діє. Наше рішення представляє фантастичну можливість для UKRSIBBANK створити передумови підтримки лояльністі своїх клієнтів та зробити свій цифровий банкінг стійким до майбутніх викликів для банків та фінтех-компаній».

Лоран Дюпюш, Голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group: «UKRSIBBANK BNP Paribas Group переконаний, що один з напрямків, з якими буде пов’язана еволюція банківського бізнесу, є покращення управління персональними фінансами. І для корпорацій, і для приватних осіб наша роль полягає у фінансуванні проектів – які є для них певними планами та мріями. Партнерство з Dreams в Україні готове створити цей спосіб мислення як частину нашої пропозиції. Оскільки наразі ця методологія тестується, ми зможемо зробити крок далі в найближчі місяці.
Ми готові співпрацювати з однією з найпросунутіших фінтех компаній – Dreams, використовуючи науково-прикладний підхід щодо споживацької поведінки в поєднанні з досвідом клієнтів UX, щоб дати можливість нашим клієнтам краще орієнтуватися у їх фінансовому житті та переймати розсудливі – ґрунтовні фінансові звички. Це стало ключовим фактором пошуку партнера».

 

Довіка

Dreams
Фінтех компанія Dreams створена 2014 році як відповідь на нездатність більшості банків ефективно та зрозуміло спілкуватися з молодшими клієнтами щодо управління активами та продуктів особистого фінансування. Поки фінансові установи відстають у залученні меленіалів , нова хвиля кредитних пакетів спонукає молодих споживачів «купувати зараз, платити потім» та породжує культуру споживання, залишаючи ціле покоління «від зарплати до зарплати».
Завдяки когнітивній та поведінковій науці, щоб дати користувачам можливість досягти цілей та мрії, а також краще орієнтуватися власних фінансових можливостях Dreams вже допомогла понад 450 тис користувачів заощадити понад 300 млн євро на сьогодні.
Наразі у Dreams працює різноманітна команда з 80 співробітників з 15 різних країн. Штаб квартира в Стокгольмі, додаткові офіси в Осло та Берліні. На сьогодні компанія зібрала 250 млн шведських крон від інституційних інвесторів та інших офісів, включаючи AXA-IM, Storebrand та Ålandsbanken. Для отримання додаткової інформації про Dreams відвідайте: www.getdreams.com.

Група BNP Paribas
BNP Paribas – провідний банк у Європі, працює у 71 країні світу. Команда Групи – 199 000 співробітників, з них понад 151 000 у Європі. Група обіймає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: внутрішній ринок, міжнародні фінансові послуги та корпоративний і інституційний банкінг. Група допомагає клієнтам (приватним особам, громадським асоціаціям, підприємцям, СМБ, корпораціям та інституційним клієнтам) реалізовувати проекти шляхом рішень, що охоплюють фінансування, інвестиції, заощадження тощо.
У Європі Група має чотири внутрішні ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. BNP Paribas Personal Finance є європейським лідером у споживчому кредитуванні.
BNP Paribas впроваджує свою інтегровану модель роздрібного банківського обслуговування в країнах Середземноморського басейну, Туреччині, Східній Європі, США. У своїй діяльності з корпоративного та інституційного банкінгу та міжнародних фінансових послуг BNP Paribas також обіймає провідні позиції в Європі, має сильну присутність в Америці, а також міцний і швидкозростаючий бізнес в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

 

Поділитися сторінкою:

| 1.333 сек. | SQL -579 | 33.7MB