21.03.2018

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує людей із синдромом Дауна

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує акцію «Lots Of Socks» до Міжнародного дня людини із синдромом Дауна. 21 березня усі одягають яскраві непарні шкарпетки, як символ додаткової хромосоми, привертаючи увагу до потреб особливих людей. За допомогою соціальних мереж ми збільшуємо шанси на підтримку діток і дорослих із синдромом Дауна. Сьогодні всі публікації з різнокольоровими шкарпетками розміщуються з хештегом #LotsOfSocks, #UKRSIBBANK.

UKRSIBBANK спільно з ВБО «Даун Синдром» також запрошує приєднатися до акції «Lots Of Socks» за допомогою покупки віртуальних шкарпеток. Якщо ви теж бажаєте зігріти чиюсь надію та підтримати людей з синдромом Дауна, купуйте віртуальні шкарпетки за посиланням.

Якщо ви пройдете повз акцію, ви так і не дізнаєтесь, що завдяки заняттям,

2-х річний
Мишко вже починає говорити, може виконувати завдання і у нього з’явилися друзі, Дарина вже не боїться відпустити маму і дуже любить займатися з викладачами, а Варя — навчилася спілкуватися з іншими дітьми в групі.

«21 століття демонструє багато наукових досягнень, але питання про існування трьох копій

21-ї
хромосоми набуває все більшої актуальності і знаходить відгуки у небайдужих серцях, — розповіла голова благодійного комітету, начальник служби бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group Яніна Ольховська. — Кожен вчинок може бути тихим, але суттєво помітними для людей, які цього потребують. Батьки дітей з синдромом Дауна отримують все більше підтримки з боку суспільства, але незважаючи на це змушені щодня боротися за гідне існування і майбутнє своїх дітей».

Зазначимо, що вже майже 10 років UKRSIBBANK як соціально-відповідальний банк позитивних змін підтримує людей з синдромом Дауна, проводячи щороку акцію «Срібна монетка».

Загалом акція в Україні «Lots Of Socks» проходить з 2013 року. За цей час учасники придбали 17800 пар різнокольорових шкарпеток. Завдяки цьому 563000 грн було зібрано на програми Центру раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна, який не фінансується державою. Всі кошти на роботу Центру батьки збирають виключно через благодійні проекти.

Поділитися сторінкою: