01.12.2022

UKRSIBBANK BNP Paribas Group збільшив ліміт на зняття готівки до 20 000 грн

UKRSIBBANK BNP Paribas Group збільшив ліміт на зняття готівки до 20 000 грн для клієнтів усіх українських банків, якщо умови карткового обслуговування інших банків не передбачають певних обмежень. Збільшення ліміту діятиме протягом усього періоду воєнного стану.

Кошти можна буде отримати без додаткових комісій з боку UKRSIBBANK.

Сьогодні мережа банкоматів UKRSIBBANK нараховує майже 700 АТМ по всій Україні. Знайти найближчий зручний банкомат можна за посиланням.

Нагадуємо, що клієнти українських банків також можуть скористатися сервісом «Готівка на касі» та знімати кошти зі своїх карткових рахунків у різних магазинах, супермаркетах, аптеках, АЗС тощо. Для цього потрібно повідомити касира торговельної точки про таке бажання. Для клієнтів UKRSIBBANK у торгівельній мережі партнерів можливе зняття до 6000 грн. Повний перелік партнерів та ліміти можна знайти за посиланням.

Водночас рекомендуємо проводити фінансові операції у безпечному інтернет-банкінгу UKRSIB online. Банк активно розвиває дистанційні канали надання послуг, постійно збільшуючи кількість зручних сервісів. Системи інтернет банкінгу UKRSIB online та UKRSIB business є автономними та доступні цілодобово.

 

Поділитися сторінкою: