13.12.2013

УкрСиббанк дарує пенсіонерам банні халати

Оформивши пенсійну платіжну картку в будь-якому відділенні УкрСиббанку BNP Paribas Group до 15 січня 2014 року, клієнти зможуть виграти один з 2000 банних халатів.

«Турбота про старших людей — справа честі для банку. Нам приємно подарувати нашим клієнтам можливість виграти приз — один з двох тисяч халатів», — розказав заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Для отримання пенсійної картки в УкрСиббанку достатньо одного візиту до найближчого відділення банку. При собі необхідно мати паспорт, довідку про присвоєння ІПН, а також пенсійне посвідчення або довідку з Пенсійного Фонду.

«Сьогодні немає необхідності стояти за виплатою пенсій в черзі на пошті або чекати гроші вдома. Отримання пенсії значно прискорює картка — гроші будуть доступні в будь-який момент, — доповнив Костянтин Лежнін — Наша пенсійна карта дозволяє знімати готівку в банкоматах УкрСиббанку та банків-партнерів у будь-який зручний час, оплачувати без комісії товари і послуги в торгових точках і в мережі Інтернет. Крім того, пенсійний рахунок в УкрСиббанку можна використовувати для отримання грошових переказів, оплати комунальних послуг. Додатково до карти можна оформити депозит «Щасливий вік» з підвищеною відсотковою ставкою».

Сьогодні УкрСиббанку довіряють більше 2 млн клієнтів. З них більше 300 тис. пенсіонерів.

Дізнайтеся більше про пенсійну картку від УкрСиббанку.

Поділитися сторінкою: