11.01.2021

UKRSIBBANK дарує рік безкоштовного обслуговування клієнтам СМБ, які відкрили бізнес-рахунок онлайн: анкета-опитувальник і можливості YouControl

Майже 1000 заявок для відкриття поточного рахунку у гривні по спрощеній процедурі на вигідних умовах надійшло UKRSIBBANK BNP Paribas Group у 2020 році від юридичних осіб ринку середнього та малого бізнесу. Представники СМБ брали участь у акції «YouControl», за умовами якої, ставши новими клієнтами UKRSIBBANK, отримали 12 місяців безкоштовного обслуговування*. Наразі банк продовжив акцію до 31 грудня 2021 року.

Можливість оперативно надати дані для анкети-опитувальника і відкрити рахунок для бізнесу в UKRSIBBANK по спрощеній процедурі реалізована у минулому році завдяки співпраці з командою YouControl. Система перевірки контрагентів YouControl дає змогу отримати частину інформації, яка вноситься автоматично.

«Наші клієнти орієнтовані на цифрові рішення для оптимізації своєї діяльності, банк – на потреби клієнтів. Завдяки співпраці з YouControl ми пришвидшили процеси обслуговування нових клієнтів СМБ, які практично за один візит можуть відкрити бізнес-рахунок – зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – UKRSIBBANK прагне розвивати середній та малий бізнес, надаючи окрім нових рішень широкий спектр фінансових можливостей. Зокрема нові клієнти отримають рік безкоштовного обслуговування при відкритті бізнес-рахунку по спрощеній процедурі».

YouControl працює з даними з-понад 100 відкритих джерел, деякі з них є результатом аналітичної роботи спеціалістів. В онлайн-заявці автоматично підтягуються такі як: ЄДР (ідентифікаційні дані: офіційні назви, засновники, директори, підписанти, контактні дані); зовнішньоекономічна діяльність; фінансова аналітика. Крім того, спеціаліст банку отримує звіт з експрес-аналізу, який містить інформацію про перевірку за 423 факторами.

«Ми прагнемо реалізовувати ефективні цифрові рішення, які спрощують життя бізнесу та водночас захищають банк від ризиків. Завдяки цій формі представники бізнесу заощадили не лише час на поїздки та оформлення заяв в стінах банку, а й близько 20 годин на збір даних у держреєстрах. Водночас спеціаліст банку отримав якісну аналітику в своїй системі та зміг швидше зорієнтуватись у роботі з клієнтом», — Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl.

Для участі в акції від UKRSIBBANK:

  • Заповніть «Анкету-опитувальник юридичної особи від системи перевірки контрагентів YouControl» до оформлення у відділенні банку пакету документів на відкриття рахунку.
  • Отримайте запрошення на зустріч у відділенні від співробітника Контакт-центру UKRSIBBANK.
  • Відкрийте до 31.12.2021 року поточний рахунок на акційному тарифному плані «Економ» UAH.

Акція діє до 31 грудня 2021 року**.

Для додаткової консультації рекомендуємо Вам зателефонувати за номером 729.

Деталі акції за посиланням.

*Не тарифікується «Щомісячне розрахункове обслуговування поточних рахунків» на тарифному плані «Економ» протягом 12 місяців.
**Акція діє для нових клієнтів, які не мають на дату заповнення анкети відкритих поточних та/або депозитних рахунків в UKRSIBBANK.

Довідково:
YouControl – аналітична система, що з понад 100 джерел формує повне досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Надає інформацію про компанії ЄС, Великобританії, РФ та Кіпру на сайті та в чат-ботах.
Унікальна технологія YouControl дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію, ФОП або фізичну особу. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел. Система дозволяє бізнесу перевіряти своїх партнерів, а в межах соціальної місії компанія YouControl безкоштовно надає доступ журналістам та громадським активістам для проведення розслідувань, аналізу держзакупівель, моніторингу декларацій.

Поділитися сторінкою:

| 1.143 сек. | SQL -578 | 33.06MB