28.08.2018

UKRSIBBANK дистанційно проводить уточнення персональних даних клієнтів

У серпні Національний Банк України розіслав банкам лист про можливість впровадження віддаленої ідентифікації для фізичних осіб. У той час як інші банки тільки дізнаються про спрощену процедуру уточнення персональних даних клієнтів, UKRSIBBANK — один із перших банків, який вже надає таку можливість.

Завдяки онлайн-банкінгу UKRSIB online не потрібно відвідувати відділення банку для підтвердження даних. Достатньо лише увійти у систему онлайн-банкінгу і вона запропонує оновити дані, якщо необхідно.

«За рік UKRSIB online здобув більш ніж 400 тисяч прихильників, більшість з яких можуть оновити дані не відвідуючи відділення. Пройти повторну ідентифікацію віддалено можуть практично всі клієнти банку, зареєструвавшись у системі. Для реєстрації в системі онлайн-банкігу відвідувати відділення також не потрібно. Тепер завдяки UKRSIB online легко не тільки відстежувати власні фінанси та переказувати гроші між картками, але й просто економити такий цінний ресурс як час», — розповів Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу Костянтин Лежнін.

Зазначимо, що згідно з роз’ясненням НБУ, процедури додаткового уточнення інформації можуть передбачати використання засобів електронної пошти (наприклад, заповнення електронного опитувальника), в тому числі із застосуванням електронного цифрового підпису/електронного підпису або телефонного зв’язку, Call-центру, інших дистанційних каналів зв’язку в межах технічних можливостей банку та клієнтів, та не передбачати особистої присутності клієнта в установі банка.

Поділитися сторінкою: