19.11.2018

UKRSIBBANK і Radar Tech назвали переможців акселератора Popcorp

Одразу 6 команд-випускників програми Popcorp accelerator від UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Radar Tech розпочнуть комерційне партнерство з банком вже у першій половині 2019 року — такий підсумок фіналу корпоративного акселератору.

Крім того, стартап, який продемонструє найкращі бізнес-показники до квітня 2019 року, зможе стати учасником міжнародної конференції Viva Tech і представить своє рішення у Парижі.

Стартапами, що отримали можливість комерційного запуску спільно з UKRSIBBANK BNP Paribas Group:

  • UKRSIB QR — рішення для проведення безготівкових платежів будь-яким смартфоном і

    QR-кодом
    замість терміналу та пластикових карток.
  • IntelSoft — система ефективного аналізу даних та виявлення прихованих закономірностей для визначення благонадійності клієнта.
  • Opendatabot — платформа для роботи та аналізу відкритих державних даних.
  • YouScore — автоматична скорингова система для визначення надійності та оцінки потенціалу компанії.
  • Geologic Group — система, яка дозволяє використовувати локацію користувача для зручного пошуку торгових точок, центрів продажів і обслуговування, платіжних терміналів і банкоматів.
  • Чат-бот — чат-бот, який допомагає отримувати фінансову інформацію та проводити основні операції за допомогою месенджерів.

Ще 4 команди, Morbax HR, MO Cash, Wi-Fino, Casers продовжать пілотні проекти з банком вже поза акселераційною програмою, щоб протестувати свої рішення на клієнтській базі UKRSIBBANK BNP Paribas Group та перевірити доцільність комерційної співпраці. Якщо пілоти будуть успішними, ці проекти в майбутньому також будуть впроваджені в роботу фінансової структури.

«Ми почали активно працювати з інноваційними проектами минулого року, – коментує Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — За нашим досвідом, така робота обов’язково має бути системною і підтримуватися не тільки топ-менеджерами компанії, але й співробітниками банку. Так, цього року ми продовжили підтримувати українські стартапи, але поставили собі за мету — знайти ті рішення, які ми зможемо за порівняно невеликий проміжок часу розвинути до такого рівня, щоб вони допомогли покращити наші бізнес-процеси. Я задоволений, що у результаті 10 команд продовжують активно співпрацювати з UKRSIBBANK BNP Paribas Group, а сам банк змінюється зсередини, завдяки активному залученню наших менеджерів до роботи зі стартапами».

Під час акселераційної програми учасники посилили свої знання у галузі ведення бізнесу, отримали експертні поради від менторів, спробували свої рішення на практиці та навчилися адаптувати свої рішення під реальні потреби бізнесу.

«Акселератор Popcorp — це вже четверта програма розвитку стартапів від Radar—Tech. Цього разу, завершуючи проект, ми провели не тільки класичний для всіх акселераторів DEMO DAY, але й подискутували з нашими партнерами з української та європейської стартап- сцени про роль корпоративних інновацій та локальної екосистеми у розвитку інновацій», — коментує Голова правління Radar Tech, Максим Бахматов. — Я переконаний, це допомогло всім учасникам краще визначити найбільш суттєві виклики у взаємодії зі стартапами та позначити вектор для роботи у наступному році».

Зазначимо, що у рамках фіналу Popcorp accelerator відбулися панельні дискусії, присвячені корпоративним інноваціям та впливу екосистем на успіх стартапів. Їх учасниками стали Valerie Eymard (BNP Paribas IRB), Костянтин Лежнін (UKRSIBBANK BNP Paribas Group), Bob Rode (Plug and Play), Максим Бахматов (Radar Tech), Еммануеле Вольпе (ДТЭК) та ін.

Поділитися сторінкою:

| 1.189 сек. | SQL -582 | 33.39MB