16.03.2015

УкрСиббанк і Slava Frolova – Group провели арт-коктейль для преміум-клієнтів

14 березня в межах розвитку програми обслуговування Premium УкрСиббанк BNP Paribas Group спільно з Фондом розвитку та підтримки молодого мистецтва України «Slava Frolova – Group» презентували виставку молодої української художниці Ірини Китаєвої та запросили преміум-клієнтів банку на сімейний арт-коктейль. Захід відбувся у київському відділенні банку формату Premium на вулиці Володимирській, 47.

Познайомити гостей з експозицією своїх робіт приїхала Ірина Китаєва, а про тенденції українського сучасного мистецтва розповів експерт з виставкової діяльності «Slava Frolova – Group», засновник і керівник «Карась Галереї» Євген Карась. Діти клієнтів, у свою чергу, були захоплені майстер-класом із малювання та уроком Школи юного банкіра, солодощами та іграми.

«Арт-коктейль — це унікальний захід, покликаний підкреслити привілеї преміум-обслуговування та надати можливість нашим клієнтам насолодитися яскавими фарбами українського сучасного мистецтва», — підкреслив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Новий формат обслуговування — Premium — УкрСиббанк презентував у жовтні 2014 року у відділеннях на вул. Володимирській, 47 і вул. Шота Руставелі, 38. Банк пропонує преміум-клієнтам спеціальні рішення фінансового та нефінансового характеру: картки Platinum, персональний менеджер, консьєрж-сервіс, страхування, юридичні консультації, користування кімнатами переговорів у відділенні для ділових зустрічей клієнта, пріоритетна лінія у Контакт-Центрі, преміальне обслуговування сім’ї клієнта та багато іншого.

До кінця 2015 року УкрСиббанк планує надавати обслуговування Premium клієнтам по всій країні.

Поділитися сторінкою:

| 1.286 сек. | SQL -569 | 32.88MB