12.03.2020

UKRSIBBANK інтегрував платформу Mastercard Instalments для покупок частинами прямо на касі

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став першим банком в Україні, який інтегрував для своїх клієнтів універсальну платформу, що дозволяє здійснювати покупки в розстрочку по картках з лімітом безпосередньо під час оплати на касі. Послуга вже доступна в магазинах мережі Leroy Merlin.

11 березня 2020 року — Mastercard запустила в Україні Mastercard® Instalments — платформу, що яка дозволяє покупцеві безпосередньо під час оплати на касі розділити суму покупки на рівні частини і виплачувати її за кілька щомісячних платежів. Сьогодні послуга «оплати частинами» на касі вперше доступна в Україні на платформі Mastercard® Instalments для власників карток з лімітом від UKRSIBBANK, у мережі магазинів Leroy Merlin в Києві та Одесі.

Купити товар у розстрочку на касі можна всього в декілька кроків:

  • В момент розрахунку карткою на POS-терміналі виберіть опцію «Оплата частинами»
  • Виберіть кількість платежів / місяців розстрочки: 3, 10 або 24 місяців
  • Ознайомтеся з попередніми розрахунком щомісячного платежу з урахуванням комісій
  • Підтвердіть оплату

«UKRSIBBANK як банк для світу, що змінюється, пропонує інноваційне рішення своїм клієнтам, заручившись підтримкою надійного партнера – компанії Mastercard. Платформа, яку ми інтегруємо, унікальна тим, що спрощує взаємодію клієнта з банком, заощаджує час на прийняття рішення про покупку і пришвидшує процес її здійснення, — зауважила Юлія Кадуліна, Директор з питань споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Mastercard®Instalments — відповідь на прагнення користувачів мати простий і зрозумілий спосіб доступу до кредитних коштів. Сервіс дозволяє клієнтам планувати витрати, еквайрам — залучати нових торговців корисною послугою, а емітентам — стимулювати активне користування кредитними картками в торгових мережах. Унікальність послуги полягає в тому, що вона не прив’язана до якогось конкретного банку або торговця, а є універсальною для використання. Так, покупець зможе здійснювати покупку в розстрочку карткою одного банку на POS-терміналі іншого банку», — підкреслила Наталія Кузьмич, директор з розвитку продуктів і платформ лояльності Mastercard в Україні.

Більше інформації за посиланням.

Поділитися сторінкою: