09.05.2022

UKRSIBBANK інтегрував застосунок Дія у банківське обслуговування

UKRSIBBANK BNP Paribas Group розуміє необхідність спрощення процесів у такий важкий для країни час, тож ми робимо все можливе, щоб полегшити та прискорити взаємодію клієнтів з банком. З 10 травня 2022 року UKRSIBBANK інтегрував застосунок Дія у процеси банківського обслуговування у відділеннях. Відтепер клієнти зможуть здійснити низку операцій, користуючись документами електронного формату замість фізичних оригіналів. Для верифікації та ідентифікації особи підійде як ID-картка, так і закордонний паспорт громадянина України у застосунку.

Також Дія дозволяє використовувати функцію шерингу. Щоб поділитися копією цифрового документа за допомогою Дії, необхідно спершу відкрити його у застосунку, натиснути на нього, обрати штрихкод та продиктувати представнику банку 13 цифр коду, розташованих під ним. Після підтвердження передачі копій цифрові документи будуть надіслані у банк.

Завдяки цьому клієнти UKRSIBBANK зможуть швидше та простіше здійснювати наступні операції:

  • відкриття карткового рахунку;
  • оформлення поточного рахунку та депозиту;
  • повторна ідентифікація;
  • зняття готівки, здійснення переказів та платежів в касах банку;
  • підписання договорів користування індивідуальним сейфом.

«Інтеграція Дії дозволила нам пришвидшити та спростити процедуру ідентифікації та верифікації клієнтів. В нинішніх умовах це не просто перевага, а необхідність, яка дозволить вивести нашу співпрацю з клієнтами на якісно інший рівень. Водночас, ми продовжуватимемо працювати над розширенням функціоналу та переліку операцій, доступних у відділеннях з використанням документів із Дії та невдовзі презентуємо нові спрощені процедури», — розповів Андрій Кашперук, Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні.

В Дії можна отримати онлайн доступ до своїх цифрових документів та державних послуг. Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження, довідка переселенця (ВПО), COVID-сертифікати, а також єДокумент, запущений на час воєнного стану, який можна отримати навіть без доступу до інтернету. Також через Дію українці мають доступ до телебачення та радіо, які доступні онлайн у застосунку, можуть допомогти ЗСУ та подати заявку на допомогу від держави єПідтримку.

Поділитися сторінкою:

| 1.100 сек. | SQL -569 | 33.06MB