30.01.2015

УкрСиббанк компенсував клієнтам понад 300 тисяч грн за розрахунки пластиковими картками

6 тисяч власників пластикових карток УкрСиббанку BNP Paribas Group взяли участь в акції «З картками PayPass гроші повертаються» у грудні 2014 року. Загалом банк компенсував понад 300 тисяч гривень.

Акція стартувала 1 листопада 2014 року і закінчиться 31 січня 2015 року. За умовами акції клієнт може повернути 7% своїх витрат. Для цього йому потрібно оформити платіжну картку з функцією PayPass і розраховуватися нею в торговельній мережі або інтернеті. Якщо загальна сума розрахунків протягом місяця перевищить тисячу гривень, банк компенсує 7% від суми всіх подальших витрат.

«У грудні обсяг розрахунків пластиковими картками УкрСиббанку збільшився на 60%, що значною мірою зумовлено підготовкою до новорічних свят, — зазначив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. – Картка з технологією PayPass — це зручність і безпека розрахунків. Адже її не потрібно передавати касирові, а здійснюючи покупки на суму до 100 грн, клієнтові треба навіть вводити PIN-код. Повернення 7% вартості покупок при розрахунку карткою стало чудовим бонусом до комфортного обслуговування в УкрСиббанку».

Поділитися сторінкою: