02.04.2013

УкрСиббанк — кращий банк з обслуговування фізичних осіб у відділеннях у рейтингу «50 провідних банків України» від «Коммерсант-Україна»

УкрСиббанк отримав перемогу у номінації «Обслуговування фізичних осіб у відділеннях» у щорічному рейтингу «50 провідних банків України» від видавництва

«Коммерсант-Україна»
.

Рейтинг складався на основі таких показників: середня тривалість відкриття рахунку і вартість цієї послуги, можливість доступу до рахунку в

будь-якому
відділенні банку, дистанційне керування рахунком, вартість оплати комунальних послуг, кількість відділень і пунктів обміну валют, кількість філій банку, які працюють після 18:00 та у суботу, тощо.

«Якість обслуговування клієнтів для нас один з найважливіших пріоритетів, тому ми постійно працюємо над поліпшенням сервісу та якості послуг. Для комфорту наших клієнтів ми впроваджуємо провідні технології, відкриваємо сучасні відділення, використовуємо нові канали обслуговування: інтернет, багатофункціональні банкомати та кіоски. Дбаючи про комфорт і фінансове благополуччя наших клієнтів, ми прагнемо запропонувати найвигідніші банківські продукти та послуги», — прокоментував заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Крім того, в рейтингу «50 провідних банків України» від

«Коммерсант-Україна»
УкрСиббанк посів друге місце в номінації «Private banking», а також четверту позицію в номінації «Зарплатні проекти».

Поділитися сторінкою: