01.11.2013

УкрСиббанк — «Кращий Private Bank в Україні 2013» за версією журналів The Banker та PWM

УкрСиббанк BNP Paribas Group отримав нагороду «Кращого Private Bank в Україні 2013» від журналів The Banker і PWM, що входять до групи авторитетного міжнародного ділового видання Financial Times.

УкрСиббанк BNP Paribas Group отримав нагороду «Кращого Private Bank в Україні 2013» від журналів The Banker і PWM, що входять до групи авторитетного міжнародного ділового видання Financial Times.

30 жовтня в Женеві відбулася урочиста церемонія вручення статуеток Брендана Бракена, засновника журналу The Banker і керівника Financial Times у період з 1945 по 1958 рр.. BNP Paribas, основний акціонер УкрСиббанку, був визнаний найкращим банком у Франції та Бельгії, а також відзначений за відповідальне інвестування і філантропію.

«Безумовно, це довгоочікувана нагорода, — говорить Голова Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоаньє. — УкрСиббанк працює на ринку персональних банківських послуг вже понад дев’ять років. Увесь цей час ми прагнемо бути флагманом ринку і для нас важливо, що УкрСиббанк — єдиний банк в Україні, який удостоєний такої честі — визнання найавторитетніших європейських видань».

Роки наполегливої праці команди Private Banking та постійне прагнення до досконалості зробили УкрСиббанк лідером українського ринку. У 2012 році УкрСиббанк Private Banking був визнаний «Кращим Private Banking» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2012» за версією ділового видання «Інвестгазета», а в 2012 і 2013 роках був нагороджений титулом «Кращий сервіс Private Banking» в Україні за версією Euromoney, тоді як інше міжнародне видання, Global Finance, в 2010 році визнало УкрСиббанк кращим банком в Україні.

Сьогодні доля ринку УкрСиббанку в сегменті private banking становить 25%. Це перше місце серед банків, що обслуговують великий приватний капітал, згідно з даними першого незалежного «Дослідження ринку private banking в Україні», проведеного однією з найбільших консультаційних компаній KPMG і опублікованого в лютому 2012 року.

Поділитися сторінкою: