05.03.2013

УкрСиббанк — «Кращий сервіс Private Banking» в Україні за версією Euromoney

УкрСиббанк отримав нагороду «Кращий сервіс Private Banking» в Україні у 2012 році від міжнародного видання Euromoney. Зокрема, УкрСиббанк Private Banking отримав найвищу оцінку за обслуговування клієнтів, забезпечення конфіденційності та бе

УкрСиббанк отримав нагороду «Кращий сервіс Private Banking» в Україні у 2012 році від міжнародного видання Euromoney. Зокрема, УкрСиббанк Private Banking отримав найвищу оцінку за обслуговування клієнтів, забезпечення конфіденційності та безпеки, найширший перелік інвестиційних продуктів і послуг з управління приватним капіталом, а також family office.

«Увага авторитетних міжнародних експертів до українського ринку персональних банківських послуг говорить про потенціал цього сегменту. Така престижна нагорода — ще одне підтвердження лідерства УкрСиббанку у сфері обслуговування крупного приватного капіталу і беззаперечний показник надійності банку, — говорить заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Олексій Александров. — Бізнес Private Banking будується на довірі, і розуміння цього лежить в основі нашого успіху. У 2012 році, незважаючи на досить складну ситуацію на ринку, ми збільшили клієнтську базу преміум-сегменту на 33%, іншими словами, довіра до бренду УкрСиббанк Private Banking зросла на третину. І ми зробимо все можливе, щоб утримати цей позитивний тренд».

Варто зазначити, що в скарбничці досягнень УкрСиббанк Private Banking це вже друга міжнародна нагорода. Високе визнання та нагороду «Кращий сервіс Private Banking» в Україні від видання Euromoney УкрСиббанк отримав і в 2011 році. А в грудні 2012 року банк переміг у номінації «Кращий Private Banking» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2012» за версією ділового видання «Інвестгазета».

УкрСиббанк Private Banking працює на ринку персональних банківських послуг понад 7 років. Ще в 2006 році банк відкрив свої представництва у найперспективніших регіонах країни і сьогодні до послуг клієнтів Private Banking 6 офісів: у Києві, Харкові, Донецьку, Одесі, Львові та Дніпропетровську.

Поділитися сторінкою: