05.11.2019

UKRSIBBANK кредитує СМБ: від 15,9% у гривні на розвиток бізнесу

15,9% у гривнях — найнижчу відсоткову ставку з жовтня 2019 року пропонує середньому та малому бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Наразі це найдоступніший на українському фінансовому ринку кредит.

За оцінками експертів, попит на довгострокові позики та кредити підприємствам значно збільшився — драйверами попиту стали потреби бізнесу в оборотному капіталі та коштах для інвестицій. Розуміючи потреби своїх клієнтів, UKRSIBBANK BNP Paribas Group покращує умови кредитування, знижуючи відсоткову ставку, тим самим підвищуючи доступ до додаткових ресурсів представникам середнього і малого бізнесу.

«Розвиток і зростання сектору СМБ для економіки України дуже важливий, саме тому наш банк пропонує найвигідніші умови на українському ринку кредитування СМБ — ставку

від 15,9% річних
у гривні при кредитуванні на поповнення обігових коштів, на фінансування поточної діяльності компанії, покупку обладнання, транспорту і нерухомості», — говорить Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Кредити на поповнення обігових коштів – це один з найефективніших інструментів розвитку СМБ. Зазначимо, що серед переваг обслуговування UKRSIBBANK прозорі критерії оцінки позичальників та професійна експертиза міжнародного банку.

Більше інформації за посиланням.

Поділитися сторінкою: