12.11.2020

UKRSIBBANK – лідер рейтингу найнадійніших банків України

UKRSIBBANK BNP Paribas Group посів друге місце у рейтингу найнадійніших банків України за версією інвестиційної компанії Dragon Capital, яка щороку складає рейтинг надійності банків (ТОР-20) для популярного видання «Новое время».

Рейтинг від Dragon Capital складено на підставі отриманих балів за такими показниками як: достатність капіталу, ліквідність, довіра вкладників, підтримка акціонерів, прибутковість банку, якість активів, якісні показники.

Нагадаємо, UKRSIBBANK BNP Paribas Group став №1 серед банків України за лояльністю вкладників за версією порталу «Мінфін» та за підсумками 2-го кварталу 2020 року обійняв другу позицію рейтингу стійкості банків.

Крім того, UKRSIBBANK BNP Paribas Group входить до трійки найбільш стійких банків України за версією одного з найпопулярніших та впливових в Україні інтернет-журналів про ринок страхування та фінанси «Форіншурер», рейтинг якого складено на базі офіційної статистики НБУ.

Також банк посів друге місце у рейтингу життєздатності українських банків за версією незалежного бізнес-порталу Mind.UA. Зазначимо, що банк став лідером з рейтинговою категорією «4,5 зірки» із п’яти можливих.

Поділитися сторінкою: