17.08.2020

UKRSIBBANK – лідер у рейтингу життєздатності українських банків

UKRSIBBANK BNP Paribas Group — №2 у рейтингу життєздатності українських банків за версією незалежного бізнес-порталу Mind.UA. Зазначимо, що банк став лідером з рейтинговою категорією «4,5 зірки» із п’яти можливих.

«Головною є рейтингова категорія банку — від 0,5 до 5 зірок, а не його порядковий номер у таблиці. Рейтинг має виключно інформаційний характер. У ньому висловлено думку редакції щодо рівня життєздатності та стійкості банків на основі фінансової звітності», — йдеться у статті.
Основними показниками рейтингу стали кількісні показники надійності як ліквідність, рентабельність діяльності банку, якість кредитного портфеля, достатність капіталу, системне значення банку.

Джерела даних: показники фінансової звітності, опубліковані на офіційному сайті НБУ та на корпоративних сайтах банків, що беруть участь у рейтингу. Для визначення фактора «Підтримка та ризики власників» використовується офіційна інформація НБУ про власників істотної частки банку, а також дані інформагентств та інформація Mind.

Рейтинг життєздатності банків — інформаційний проєкт оцінки надійності найбільших фінустанов України. До нього потрапили установи, ринкова частка яких перевищує 0,2% від усіх платоспроможних банків. За рік кількість учасників збільшилась. Рейтинг Mind враховує найважливіші фактори фінансової стійкості, які можна розрахувати на основі публічної інформації для платоспроможних банків. У методиці також враховуються економічні нормативи діяльності банків за розрахунками. За рік кількість учасників збільшилася.

Поділитися сторінкою: