23.04.2020

UKRSIBBANK надає допомогу 72 лікарням України для боротьби із коронавірусом

UKRSIBBANK BNP Paribas Group надає фінансову допомогу на закупівлю необхідних медичних товарів 72 лікарням із переліку затверджених Міністерством охорони здоров’я України для розміщення пацієнтів із коронавірусом COVID-19 у різних містах України.

На виділені кошти банк закуповує: костюми для біобезпеки (водонепроникні) — 1000 од, респіратори FFP3 — 10000, а також FFP2 — 5500 од, рукавички — 40000 од, спецодяг захисний — 5000 од, черевики для взуття — 10000 од, захисні маски — 40000 од, окуляри — 2500 од, антисептик для рук — 4000 літрів, рідке мило 2000 літрів, а також інші товари першої необхідності для захисту медиків та медичні прилади.

Закупівля усіх матеріалів здійснюється за допомогою благодійних фондів, з якими UKRSIBBANK співпрацює вже понад 10 років: «Сприяння розвитку медицини» та «Лікар.Інфонд».

Співробітники UKRSIBBANK — керівники регіональних управлінь продовжують активно слідкувати за подіями у кожному місті та напряму співпрацюють із головними лікарями, аби дізнатися про реальні потреби кожної лікарні. Тож перелік закупівлі постійно оновлюється.

Також до допомоги залучені й інші співробітники банку, які шукають необхідні товари та формують закупівлі. Більше того, співробітники банку самі долучаються до підтримки медиків, перераховуючи кошти благодійним фондам, залученим до благодійної діяльності UKRSIBBANK.

«Сьогодні, аби обмежити поширення коронавірусу, ми маємо об’єднати усі можливі зусилля. Це стосується як і персональної відповідальності кожної людини, так і компаній, — каже Яніна Ольховська — директор комунікацій, корпоративно-соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — UKRSIBBANK переглянув планування бюджету цього року, і вирішив відмовитися від низки корпоративних заходів як для клієнтів, так і співробітників на користь підтримки медиків України та подолання медичної кризи».

Нагадаємо основний акціонер UKRSIBBANK — Група BNP Paribas виділила 50 млн євро на протидію поширенню COVID-19 підтримку медицини незахищеного населення та молоді у 30 країнах. Зокрема, Група виділила 1 млн євро на дослідження вакцини проти коронавірусу.

Наразі банк планує допомогу на загальну суму 5 млн грн.

Поділитися сторінкою: