18.12.2020

UKRSIBBANK надав гранти на розвиток дітей з Синдромом Дауна

Цього тижня UKRSIBBANK BNP Paribas Group підбив підсумки щорічної акції «Срібна монетка» – спільної ініціативи банку та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

Три місяці поспіль разом з нашими клієнтами ми збирали кошти на гранти регіональним організаціям, які працюють з дітьми з синдромом Дауна, на реалізацію програм творчого розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

  • Грант 80 000 грн отримала благодійна організація «Криворізька міська організація допомоги дітям і людям з синдромом Дауна «Сонячні діти Криворіжжя» проєкт «В майбутнє разом».
    «Сонячні діти Криворіжжя» поєднує родини, які опікуються дітьми та дорослими з синдромом Дауна. Грант буде використано для програм розвитку, які допоможуть розвинути навички самообслуговування, зроблять дітей більш впевненими у собі. У програмі є також творчі напрямки: сонячне ательє, майстр-класи кулінарний, правила етикету, мистецтво фотографії тощо.
  • Грант 65 000 грн отримала Громадська організація «Полтава Даун Синдром» проєкт «Йога 21».
    Кошти будуть спрямовані на організацію занять йогою. Фізичні та ментальні вправи допоможуть дітям знайти баланс, покращать концентрацію, пам’ять, координацію рухів, тощо.
  • Грант 55 000 грн отримала Громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» проєкт «Ти будеш собою пишатися» творчі проєкти.
    Грант буде використано на реалізацію різних майстр-класів для дітей з Синдромом Дауна, які посилять їх впевненість у суспільстві.

Нагадаємо, вже більше 10 років UKRSIBBANK BNP Paribas Group та ВБО «Даун Синдром» звертають увагу суспільства до потреб людей з синдромом Дауна. Щороку банк проводить спеціальну акцію «Срібна монетка» та разом з клієнтами збирає кошти на проекти, що суттєво допомагають розвитку людей з синдромом Дауна. «Як частина міжнародної фінансової групи BNP Paribas UKRSIBBANK дотримується принципів сталого розвитку. Тож підтримує проєкти, які дозволяють дітям з особливими освітніми потребами отримати якісну освіту, та сприяють інклюзивній освіті, що цінує розмаїтість і унікальну роль кожної дитини, – каже Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – Цього року ми збирали кошти, щоб розвинути таланти дітей. Адже кожна дитина має свої супер сили, головне допомогти розвинути її потенціал».

Забезпечити участь у творчих та спортивних гуртках та взаємодія з однолітками, що допоможе дітям з синдромом Дауна розкрити творчий потенціал і досягти особистих вершин.

Поділитися сторінкою: