16.07.2021

UKRSIBBANK нагородив фіналістку премії «Створено жінками»

Як партнер Франко-української торгово-промислової палати та активний промоутер розвитку потенціалу жінок та соціального підприємництва UKRSIBBANK BNP Paribas Group нагородив одну з учасниць та фіналісток Премії «Створено жінками» спеціальним призом – сертифікатом на рекламну кампанію для розвитку її бізнесу та професійне супроводження у діжитал-каналах у розмірі

50 000 гривень
.

Цей спеціальний приз від банку отримала Олена Шингарьова та її проєкт «Таксі Пульс» – сервіс авто для зручного й комфортного пересування містом на автомобілях із підйомником для маломобільних пасажирів: на колісних кріслах, із палицями, милицями, ходунками, людям в ослабленому стані, із травмами, після інфаркту або інсульту, батькам із дитячими візочками тощо.

«За кожним проєктом стоїть людина. Коли журі познайомилося з Оленою, ми побачили людину з надзвичайними лідерськими якостями, яка попри труднощі зуміла вистояти, продовжити розвиватися та допомагати іншим. Її проєкт дуже важливий для суспільства та вписаний у наше повсякденне життя. Він повертає людям мобільність та позитивно впливає на наше суспільство», – розповів Лоран Дюпуш Голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group під час церемонії нагородження фіналісток.

Коли Олена була підлітком з нею сталося лихо, що змінило її життя та позбавило можливості вільно пересуватися. Але вона продовжила свій розвиток і разом з однодумцями створила громадську організацію «Креавита», що за 20 років реалізувала низку проєктів, які допомагають інклюзії людей з інвалідністю в суспільство. Олена знала, що багато людей з інвалідністю та літніх громадян відчувають потребу у спеціалізованому таксі, яке дозволить їм вільно й безпечно їздити містом. Тому заснувала «Таксі Пульс», яке наразі працює у Харкові та Харківській області. Ближчим часом підприємниця планує запустити службу таксі у ще трьох міста, та продовжувати покриття всією Україною. Більше того, Олена активна людина. Зокрема, вона має значущі досягнення у тенісі, представляючи Україну на міжнародних змаганнях.

Загалом цього року більше 100 жінок підприємниць подали свої заявки на участь у третій премії «Створено жінками». 10 з них увійшли у фінал. Головною переможницею премії «Створено жінками» стала Олександра Балясна, засновниця бренду для передчасно народжених немовлят «Раненько». Вона отримала головний приз

100 000 грн
на розвиток власної справи, бізнес-подорож до Парижа з можливістю отримати менторство від провідних французьких компаній та річну підтримку від організатора премії Франко-української торгово-промислової палати.

Поділитися сторінкою: