10.10.2013

УкрСиббанк — найкращий банк для середнього та малого бізнесу, за версією ділового тижневика «Контракти»

УкрСиббанк BNP Paribas Group названо кращим банком для середнього та малого бізнесу за версією ділового тижневика «Контракти».

З початку року банк суттєво знизив відсоткову ставку за кредитами для середнього та малого бізнесу. Сьогодні УкрСиббанк пропонує підприємцям кредити на поповнення обігових коштів, фінансування поточної діяльності компанії, купівлю обладнання, транспорту, нерухомості від 16,9% річних у гривні, 5,3% в євро і 7,3 у доларах США.

«Наше завдання — задовольнити всі потреби клієнта. Ми прагнемо до комплексного обслуговування, хочемо бути основним банком, і, відповідно, даємо клієнту право вибору — купити кредитну послугу або комплекс послуг залежно від своїх потреб. Наприклад, вибравши наш банк в якості основного партнера з обслуговування, можна отримати додатковий бонус у вигляді зниженої відсоткової ставки на кредитні продукти (мінус 2% від базової ставки)», — розповів Начальник департаменту роздрібних продажів Укрсиббанку Андрій Кашперук.

Також має значення термін відносин клієнта з банком і «якість» цих відносин. Наприклад, якщо клієнти обслуговуються в банку більше одного року, то вони можуть отримати більше позикових коштів без додаткового забезпечення, ніж клієнти, що працюють з банком всього 3 місяці.

«Клієнти з хорошою кредитною історією отримують у нас додаткову знижку на фінансування (мінус 0,5% від базової ставки)», — додав Андрій Кашперук.

Поділитися сторінкою:

| 1.073 сек. | SQL -578 | 33.5MB