29.04.2014

УкрСиббанк нараховує підвищену відсоткову ставку при перерозміщенні депозитів

До кінця року всі клієнти УкрСиббанку BNP Paribas Group, які пролонгують свій депозит у гривні, отримають бонус +1% до базової відсоткової ставки. Акція діє для депозитів: «Надійний статок» (крім вкладу на 3 місяці), «Гарантований капітал», «Щасливий вік» і «Персональний план збагачення».

При перерозміщенні депозиту клієнт може змінити його умови, наприклад, суму або валюту вкладу. Для цього йому достатньо звернутися до свого відділення УкрСиббанку з паспортом та ІПН у день закінчення терміну депозитного договору. Акція діє також на автоматичну пролонгацію депозиту.

За два тижні дії акції можливістю пролонгації скористалися близько 3 тис. клієнтів УкрСиббанку. Це 65% від загальної кількості людей, в яких у даний період закінчився термін депозиту. На рішення клієнтів перерозмістити депозит вплинули не тільки вигідніші умови, але й репутація УкрСиббанку, як однієї з найстабільніших фінансових установ України. Гарантією надійності банку є найбільша міжнародна фінансова група BNP Paribas, до складу якої він входить.

Поділитися сторінкою:

| 1.259 сек. | SQL -588 | 33.7MB