28.11.2014

УкрСиббанк навчає підприємців тонкощам ведення бізнесу

Протягом останнього часу УкрСиббанк BNP Paribas Group провів три навчальних конференції для представників малого та середнього бізнесу в Києві, Харкові та Вінниці. У семінарах на теми експорту та виходу на ринки ЄС взяли участь понад 350 бізнесменів, більшість з яких вже є клієнтами банку. Організатори конференцій — провідні експерти України у галузі СМБ, серед яких і низка фахівців УкрСиббанку: Костянтин Лежнин, Андрій Кашперук, Юлія Носатенко тощо.

«Підписання економічної частини угоди про асоціацію України та Європейського союзу відкрило цілковито нові обрії перед українськими виробниками. У той же час, аби максимально скористатися цими можливостями, українським представникам СМБ вкрай необхідні глибші знання особливостей ведення бізнесу відповідно до вимог ЄС, а також у низці інших фінансових питань, — пояснив Євген Бородін, начальник центру середнього та малого бізнесу департаменту роздрібних продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Ми готові надавати нашим клієнтам не лише послуги банківського характеру, а й професійну допомогу в супроводі бізнесу, консультувати у питаннях зовнішньоекономічної діяльності. Ми прагнемо заробляти не на клієнті, а разом із ним».

Комерційний ринок в Україні переживає непростий період в умовах економічних і політичних коливань. Так, обсяг

експортно-імпортних
операцій у країні за 10 місяців 2014 року знизився на 23,03%. При цьому в УкрСиббанку кількість клієнтів СМБ, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, за той же період зросла на 12,3%, а обсяг їх операцій зріс на 9,8% у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року. І ці показники збільшуватимуться: у жовтні 2014 року банк залучив на 87% більше нових клієнтів, учасників ЗЕД, ніж у жовтні минулого року.

Поділитися сторінкою: